Płyta Young Multiego coraz bliżej? Poznaliśmy kolejne szczegóły jej dotyczące

Płyta Young Multiego coraz bliżej? Poznaliśmy kolejne szczegóły jej dotyczące

Multi od dawna nie zajmuje się już tylko robieniem zwykłych filmików na swój kanał. Jeśli śledzicie jego aktywność w internecie to wiecie, że tworzy on również muzykę, a w tym roku zamierza nawet wypuścić swój pierwszy album.


Cała przygoda Michała z muzyką zaczęła się już dawno temu, ale swoją twórczością pierwszy raz podzielił się z nami dopiero w 2015 roku. Od tego czasu Multi wydał kilka piosenek takich jak "Nie Wiem", "Stop" czy "Nowa Fala". Prawdziwa zabawa rozpocznie się dopiero teraz, a wszystko ze względu na jego płytę, która światło dzienne ujrzy już niebawem. Skąd taka informacja?

Michał już od kilku miesięcy na swojej oficjalnej grupie oraz prywatnym profilu zdradza szczegóły dotyczące płyty. Informował nas m.in. o liczbie kawałków, które się na niej znajdą. Początkowo wspomniał o 18 utworach, teraz pisze, że będzie ich około 20! Na ten moment są już napisane, a Multiemu pozostało złożyć wszystko w jedną całość.  Kilka dni temu na kanale Angel Boyz Gang Music pojawił się natomiast urywek nowej piosenki Young Multiego - "Beast Mode", a opis pod tym kawałkiem jednoznacznie wskazuje na to, że już za jakiś czas będziemy mogli posłuchać jego albumu, na którym znajdzie się właśnie ten utwór.


Mimo tego, że na płytę Multiego będziemy musieli jeszcze trochę poczekać to już wkrótce będziemy mogli posłuchać całość utworu, który pojawi się na jego krążku. Mowa tu o piosence pt. "Plotki", do której klip wyjdzie wedle zapowiedzi Michała już w połowie marca! Backstage z produkcji tego teledysku obejrzycie poniżej: 

QUIZ O MULTIMavatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.