"Plotki" - nowy kawałek Multiego już na YouTube

Piosenki Michała Rychlika cieszą się na YouTube stosunkowo dużą popularnością. Twórca motywowany jest przez to do nagrywania coraz to nowych kawałków, które zazwyczaj już po pierwszym przesłuchaniu nie dają o sobie zapomnieć dzięki wpadającej w ucho melodii. Tak się składa, że długo zapowiadany utwór "Plotki" właśnie ujrzał światło dzienne.


Niedawno przeprowadziliśmy rozmowę z Michałem, który w ramach zbliżającej się premiery nowej piosenki oraz debiutanckiej płyty odpowiedział nam na kilka ciekawych pytań. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać tego krótkiego wywiadu to zapraszamy tutaj.

Pierwszy oficjalny raz przedsmak "Plotek" usłyszeć mogliśmy na początku teledysku do piosenki "Nowa Fala", która swoją drogą wśród widzów Multiego przyjęła się niesamowicie dobrze. Potem co jakiś czas karmieni byliśmy małymi dawkami nowego teledysku do po części znanego utworu. W połowie lutego ukazało się jednak coś większego - nagranie przedstawiające proces powstawania nagrania.Mimo że "Plotki" swoją premierę mają właśnie dzisiaj to niektóre osoby mogły usłyszeć je już wcześniej - mowa tutaj o tych, które pojawiły się w marcu podczas [email protected] w Katowicach. Wtedy też Young Multi oprócz kultowych już kawałków zaprezentował obecnym całkowicie nowe pozycje - w tym właśnie "Plotki", piosenkę głównie o tytułowych plotkach krążących wokół rozpoznawalnych osób. Sam numer mogliśmy także usłyszeć rok temu na koncertach twórcy, lecz bez teledysku nie został aż tak dobrze zapamiętany. Długo wyczekiwany klip wleciał na kanał Multiego dokładnie o 17:00, więc serdecznie zapraszamy do przesłuchania świeżej nuty.


SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ O MULTIM W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!
 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.