PLKD zagra w ePucharze Polski w FIFA21

PLKD zagra w ePucharze Polski w FIFA21

PLKD - znany polski YouTuber i streamer, który na swoim kanale publikuje materiały z gry FIFA, już dziś zagra w ePucharze Polski w FIFA 21. Twórca będzie reprezentował Motor Lublin!


Damian „PLKD” Kornienko w ePucharze zagra wraz z byłym trenerem esportowej sekcji AZS UMCS Lublin - Krzysztofem „Mr.Cogito” Lenarczykiem. Pierwszym przeciwnikiem teamu będzie Puszcza Niepołomice.
Zmagania FIFA 21 zostały podzielone na cztery grupy po 16 drużyn. Żółto-biało-niebiescy trafili do ostatniej z nich, a o awans do następnej fazy będą walczyć z zespołami z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Do etapu ogólnopolskiego może dostać się tylko najlepsza czwórka – na tym szczeblu zagra w sumie 16 ekip.

YouTuber nie ukrywa, że zawsze chciał wziąć udział w takiej inicjatywie oraz obiecał, że zagra na 100% swoich możliwości:
Zawsze chciałem się sprawdzić w takim turnieju, dam z siebie 100% i spróbuję nie podawać piłki bramkarzem do rywala.Rywalizacja z udziałem PLKD rusza już dziś, 8 stycznia o godzinie 19:00.  Zmagania drużyny Damiana będziemy mogli oglądać na jego kanale Twitch. Życzymy powodzenia! Będziecie oglądali?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.