PLKD skomentuje mecz w telewizji!

PLKD skomentuje mecz w telewizji!

PLKD przeżywa ostatnio bardzo udany okres w swojej działalności. Nie tak dawno pisaliśmy w naszym serwisie o powrocie jednej z jego flagowych serii Back to Glory, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, równolegle zaś twórca angażuje się także w inne, nie tylko związane z Fifą projekty. Właśnie spełnia się jedno z jego marzeń - skomentuje prawdziwy mecz na kanale Eurosportu.


Charakterystyczną cechą Damiana jaką pokazuje w materiałach na swoim kanale jest niezwykły talent do komentowania rozgrywki - dzięki temu jego filmy ogląda się niezwykle przyjemnie. PLKD nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zająć się komentowaniem meczy na poważnie. Już jutro tj. 1 sierpnia jedno z jego marzeń ma okazję się spełnić. Razem z Tomaszem Lachem skomentuje on mecz Atletico Madryt z SSC Napoli w ramach turnieju Audi Cup. Transmisja odbędzie się o 17.45 na kanale Eurosport 1. Jak sam mówi w specjalnym materiale przygotowuje się do tego przedsięwzięcia już od tygodnia, także na pewno będzie ciekawie.To nie pierwsza przygoda Damiana z Eurosportem. Jesienią ubiegłego roku na jego kanale pojawiły się materiały jak komentuje mecz Bundesligi w Fifę z Tomaszem Hajto czy ze wspomnianym już wcześniej Tomaszem Lachem. Powstał również cały dłuższy materiał pokazujący pracę komentatorów od kuchni.Bardzo miło zobaczyć, że YouTube otworzył Damianowi drzwi do spełnienia jego marzenia. Trzymamy kciuki i powodzenia dalej!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.