PLKD skomentuje mecz w telewizji!

PLKD skomentuje mecz w telewizji!

PLKD przeżywa ostatnio bardzo udany okres w swojej działalności. Nie tak dawno pisaliśmy w naszym serwisie o powrocie jednej z jego flagowych serii Back to Glory, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, równolegle zaś twórca angażuje się także w inne, nie tylko związane z Fifą projekty. Właśnie spełnia się jedno z jego marzeń - skomentuje prawdziwy mecz na kanale Eurosportu.


Charakterystyczną cechą Damiana jaką pokazuje w materiałach na swoim kanale jest niezwykły talent do komentowania rozgrywki - dzięki temu jego filmy ogląda się niezwykle przyjemnie. PLKD nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zająć się komentowaniem meczy na poważnie. Już jutro tj. 1 sierpnia jedno z jego marzeń ma okazję się spełnić. Razem z Tomaszem Lachem skomentuje on mecz Atletico Madryt z SSC Napoli w ramach turnieju Audi Cup. Transmisja odbędzie się o 17.45 na kanale Eurosport 1. Jak sam mówi w specjalnym materiale przygotowuje się do tego przedsięwzięcia już od tygodnia, także na pewno będzie ciekawie.To nie pierwsza przygoda Damiana z Eurosportem. Jesienią ubiegłego roku na jego kanale pojawiły się materiały jak komentuje mecz Bundesligi w Fifę z Tomaszem Hajto czy ze wspomnianym już wcześniej Tomaszem Lachem. Powstał również cały dłuższy materiał pokazujący pracę komentatorów od kuchni.Bardzo miło zobaczyć, że YouTube otworzył Damianowi drzwi do spełnienia jego marzenia. Trzymamy kciuki i powodzenia dalej!

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Boxdel opowiada o pracy u jednego z najbogatszych Polaków!

Bitcoin rekordowo drogi!

Elon Musk i SpaceX dostarczą światu superszybki Internet!

Ciemny motyw na YouTube dostępny także na urządzeniach mobilnych?

Tede zaczepia Multiego. Jest odpowiedź!

Messenger już z reklamami!