PLKD z vlogiem z Mundialu w Rosji!

PLKD z vlogiem z Mundialu w Rosji!

Futbol i trwający właśnie Mundial to zdecydowanie coś czym żyje ostatnimi czasy większość mieszkańców naszego kraju. Spora część kibiców udała się na mecz Polski z Kolumbią do Rosji. Wśród nich do Kazania pojechał także m.in. PLKD by z pierwszej ręki pokazać nam jak wygląda przeżywanie wielkiego turnieju i aby oczywiście razem z innymi kibicami wspierać naszych piłkarzy. Uwiecznił to w formie luźnych vlogów, które trafiły na jego kanał na YouTube.


W pierwszym tematycznym vlogu z Rosji i trwającego tam właśnie Mundialu, Damian pokazał nam początek swojej podróży, bazę turystyczną, pierwsze wrażenia z tego kraju oraz oczywiście przedstawił swoje własne typy na najbliższy mecz. Podobnie jak i większość kibiców on również liczył na zwycięstwo naszej reprezentacji. Niestety, czego świadkami byliśmy wczoraj, mecz kompletnie nie ułożył się po naszej myśli, a kadra Polski pozbawiona została szans na dalszy awans. Drugi odcinek vloga skupia się już na otoczce samego meczu. Możemy zobaczyć jak wygląda tzw. strefa kibica oraz to jakie nastroje towarzyszyły polskim i kolumbijskim kibicom na samych trybunach na stadionie.

PLKD to nie jedyny youtuber, który poleciał ne mecz do Rosji. Wczoraj pisaliśmy o innym twórcy - Lachu, który mimo ciężkiego wieczoru spowodowanego przegranym meczem, za sprawą kolumbijskich kibiców przeżył chwilę radości.

Mimo że turniej niestety nie ułożył się po myśli naszych piłkarzy to sam Mundial się jeszcze nie kończy. Niewykluczone, że wśród polskich twórców na YouTube pojawią się jeszcze inne materiały z tej wielkiej imprezy. Warto czekać.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.