Polska Liga Esportowa transmitowana w trzech językach!

Polska Liga Esportowa transmitowana w trzech językach!

Polska Liga Esportowa zyskała w Polsce już naprawdę dużą popularność - zmaganiom krajowych drużyn przygląda się coraz to liczniejsza rzesza odbiorców. Organizatorzy tego przedsięwzięcia postanowili rozszerzyć nieco zasięg PLE transmitując ją od teraz w trzech językach!


Do tej pory zmagania zawodników w ramach Polskiej Ligi Esportowej śledzić mogliśmy tylko i wyłącznie w naszym ojczystym języku. Od drugiej kolejki bieżącego sezonu w tym aspekcie zajdą naprawdę ogromne i rozwojowe zmiany. Miło nam ogłosić, że wszystkie kolejne potyczki polskich drużyn będą nadawane również po angielsku oraz rosyjsku.Taki krok to na pewno dobra decyzja ze strony organizatorów. Dzięki temu fani e-sportu za granicą będą mieli szanse oglądać pojedynki polskich zawodników w zrozumiałym dla siebie języku, a co za tym idzie - nasza scena elektronicznego sportu zyska na jeszcze większej popularności.

Przypominamy, że druga kolejka bieżącego sezonu startuje dzisiaj o godzinie 18:00.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?