Play przekaże 200 tysięcy złotych dla WOŚP za charytatywny teledysk YouTuberów!

Play przekaże 200 tysięcy złotych dla WOŚP za charytatywny teledysk YouTuberów!

Tak! Play przekaże 200 tysięcy złotych za teledysk do utworu "Stary człowiek i może" na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W klipie wystąpili twórcy współpracujący na codzień z Play. 


Drugiego stycznia na kanale Play opublikowany został teledysk w którym wystąpili m.in Z Dupy, Izak, Red Lipstick Monster, Szparagi, Blowek, Drollecaster, JDabrowsky oraz Mówiąc Inaczej. Utwór nosi nazwę "Stary człowiek i może", a jego motywem jest tegoroczna zbiórka Wielkiej Orkiestry dla seniorów. Autorem tekstu i reżyserem teledysku jest sam Maciej Dąbrowski.

Teledysk wygenerował już 2 miliony wyświetleń, a co za tym idzie - Play przekazuje 200 tysięcy złotych dla WOŚP. Licznik ten wciąż rośnie, dlatego gorąco zachęcamy do promowania filmu.Co więcej, dziś o godzinie 19.30 na głównej scenie w Warszawie pojawi się Maciej Dąbrowski, który zaśpiewa piosenkę przed publicznością i milionami widzów. Życzymy powodzenia!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AKCJACH POLSKICH TWÓRCÓW DLA WOŚP. KLIKNIJ TUTAJ.
Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!