Nowe Plants vs Zombies podbije YouTube'a?

Nowe Plants vs Zombies podbije YouTube'a?

Ostatnimi czasy stare gry odbywają drugą młodość, nie zawsze to wychodzi, lecz tak już jest. Nawet najnowsze gry, zachwalane przez „młodych graczy” w większości już kiedyś wyszły. Oczywiście z biedniejszą mechaniką, grafiką, lecz z klimatem oraz wciągającą fabułą bądź grywalnością, dlatego są remake'owane.


Dzisiaj pomówimy o jednym z tych przypadków. Chodzi oczywiście o Plants vs Zombies Garden Warfare 2 - gry w poczciwym uniwersum Plants vs Zombie, gdzie wcielamy się w sadzonkę, której zadaniem jest ochrona „ogródka” przed chordą zombie. Brzmi ciekawie, prawda? Oto mały pokaz filmów, gdzie sami zobaczycie jak gra ta zaczęła opanowywać polski YouTube:


Multi & Merghani
Dawka śmiechu razy 2? Czemu nie! Dzięki tak zabawnym i specyficznym osobom jak Merghani i Multi nie sposób się nudzić! Wyjątkowo wrzuciliśmy 2 odcinki z tymi samymi osobami, ponieważ chłopaki prowadzą serię równolegle na dwóch kanałach.


SouShibo


Kolejnym miłośnikiem sadzonek jest SouShibo, który wraz z ekipą niszczy zombii za pomocą swoich łodyg i kwiatuszków. Brzmi to dość zabawnie, lecz przeciwnikom na pewno nie jest do śmiechu.W skład team'u wchodzą: Sou,BrotKidsTV oraz Bonkol, trzeba przyznać. Tworzą niezłe trio.BrotKidsTV


To bez wątpienia bardzo pracowita osoba. Prowadzi równolegle kilka kanałów (w tym kanał dla dzieci). Często na odcinkach czyta komentarze od widzów i odpowiada w formie wideo. U niego bardziej nauczycie się mechanik gry niż pośmiejecie, lecz jak najbardziej zachęcamy do oswojenia się z tą grą jaki i twórcą.ReZigiusz


Możemy jeszcze Wam zdradzić, że ReZi również planuje wrzucić film z tej gry. Miał on być już wczoraj, lecz dwójka przyjaciół Remka - Loczek i Szumi, których możecie znać m.in. ze streamów tego YouTubera, zmienili jego plany i odcinek pojawi się nieco później.


12767711_1688286691409779_650735943_n


Plants vs Zombies miała swoją premierę wczoraj (25 lutego), więc pewny jest fakt, że już wkrótce pojawi się więcej materiałów z tej gry. Według nas, ma ona duży potencjał ze względu na ciekawe podejście do FPS, nowe mechaniki oraz openingi pakietów. Czy będzie ona zdolna podbić YouTube, tak jak miało to miejsce z inny większymi produkcjami? Tego przekonamy się pewnie już wkrótce, jednak trzeba przyznać, że start wygląda obiecująco.


Miłosz Zduńczuk