Piosenka SexMasterki

Piosenka SexMasterki "podbija" YouTube

O swojej "petardzie" SexMasterka opowiadała widzom na Snapchacie już jakiś czas temu. Później rozpoczęło się wielkie odliczanie, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że wielką niespodzianką jest...piosenka! "Poka Sowe"  nie zdobyło niestety (o dziwo) ogromnego uznania ze strony fanów, ale statystyki teledysku i samej piosenki robią wrażenie.
Jak mogliśmy się już wcześniej domyśleć, "przebój" SexMasterki musiał być o tym, na czym autorka zna się najlepiej. Nie bez powodu teledysk mogą obejrzeć osoby tylko pełnoletnie. Niestety cały projekt spotkał się z ostrą krytyką, a głos twórczyni został porównany do znanego syntezatora mowy Ivona. Internauci śmieją się z pomysłu, a ich krytyczne zdanie można zobaczyć praktycznie na każdym kroku. Wzmianka o piosence pojawiła się także na stronach takich jak Pudelek, Pikio, Interia czy WP i nigdzie nie znajdziemy żadnych pozytywnych opinii.

Mimo wszystkich negatywnych komentarzy, teledysk nadal cieszy się popularnością. W ciągu 24 godzin teledysk obejrzało blisko milion osób, a na ten moment ilośc wyświetleń to już około 2 miliony, przy czym aż 200 tysięcy osób uznało, że materiał zasługuje na "łapkę w dół". Oprócz YouTube'a, SexMasterka postanowiła podbić również iTunes, gdzie najwyżej znalazła się na 5 miejscu listy przebojów, czyli najchętniej pobieranych piosenek.


Wiele osób uważa, że była to desperacka próba przyciągnięcia uwagi i zgodnie stwierdza, że SexMasterka nie powinna się tym zajmować. Sama twórczyni przyznaje, że nie będzie robić tego profesjonalnie, a piosenka powstała w wyniku jej zainteresowania muzyką.

Co o piosence sądzą inni YouTuberzy?


SexMasterka do całej fali krytyki podeszła z dystansem i sama śmieje się z śmiesznych przeróbek jej zdjęć. Na swoim Snapchacie opublikowała te, które najbardziej przypadły jej do gustu, a wśród nich pojawił się też rebus przygotowany przez Wielmożnego Igora.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!