Piłkarskie umiejętności Izaka

Piłkarskie umiejętności Izaka

Czy bardzo częste siedzenie przy komputerze jest jednoznaczne z brakiem sportowej aktywności? Otóż nie zawsze. Izak, jeden z najszybciej rozwijających się obecnie YouTuberów na naszym polskim podwórku, wziął udział w najnowszym odcinku  turboKRZYCHA, czyli serii gdzie Krzysztof Golonka, zaprasza innych polskich YouTuberów na boisko piłkarskie i razem rywalizują w różnych konkurencjach.

Izak, który kiedyś był zawodowym graczem w Counter Strike, dziś jest najpopularniejszym polskim komentatorem tejże gry , a od ostatnich kilku miesięcy również YouTuberem. Widać, że te setki godzin spędzone przy komputerze na trenowaniu czy komentowaniu to nie były jego jedyne aktywności. Otóż, jeśli obejrzycie choć fragment tego odcinka, zobaczycie, że kiedyś Izak musiał dużo haratać w gałę (dla młodszych czytelników: grać w piłkę).

Odcinek podzielony jest na kilka etapów. Na samym początku jest wróżba, następnie obijanie poprzeczki z odległości dla: Silvera, Golda, Kałacha, Orzełka i Global Elite. Kolejne konkurencje to „burstowanie” czyli obicie poprzeczki 2 piłkami w ciągu kilku sekund, DZIKOkosz, 1 vs 1, wkręcanie piłki z narożnika boiska czy zabawy trikami. Poza wymienionymi konkurencjami jest jeszcze kilka, których nie wymieniliśmy, ale mamy nadzieję, że i tak zachęciliśmy Was do obejrzenia turboKRZYCHA:


THE STORYWALKERZ - tajemniczy kanał uczestników Mam Talent

Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Radosław Kotarski poprowadził wywiady w Onet Rano!

Kolejny sezon "Star Trek: Discovery" zapowiedziany jeszcze przed zakończeniem pierwszej serii

Okiem Fabiana wystartował z Patronite - tylko zobaczcie te opisy

Drużyny e-sportowe w piłkarskich strojach?