Pierwszy zagraniczny turniej lanowy Izako Boars!

Pierwszy zagraniczny turniej lanowy Izako Boars!

Izako Boars jest młodą drużyną która została ogłoszona na początku marca tego roku. Mimo tego, że organizacja została założona zaledwie dziewięć miesięcy temu,  już teraz ma szansę wziąć udział w rozgrywkach Winner of the Future, które odbędą się w Belgradzie w dniach 21-24 grudnia.


Pierwotnie na Winner of the Future zostało zaproszone Seal Esports. Polska formacja niestety wycofała się z uczestnictwa w Serbskim turnieju. Zamiast nich organizatorzy postanowili zaprosić inny polski zespół, podopiecznych Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Dali tym samym szansę zagrać dzikom na ich pierwszym międzynarodowym lanie.

Pula nagród wynosi 4000$. Walczyć o nią będzie osiem drużyn, spośród których na ten moment znamy 5 z nich. Oto one: Izako BoarsXPC Gaming,️Aftermath, GameAgents oraz Squared Esports.Jak na razie znamy czterech zawodników którzy wystąpią w barwach IB, są to: Mateusz "matty" Kołodziejczyk, Kamil "kamil" Kamiński, Dawid  "xype" Lach oraz Piotr "nawrot" Nawrocki. Jak Izako Boars poinformowało na swoim  facebooku, już za kilka dni dowiemy się kto pojedzie z dzikami jako stand-in. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć udanego turnieju, będącego poniekąd podsumowaniem pracy którą zespół wykonał w 2017 roku.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.