Pierwszy wjazd na chatę w 360°!

Pierwszy wjazd na chatę w 360°!

Trwający od prawie dwóch lat projekt Jacka Gadzinowskiego od początku cieszył się dużym zainteresowaniem na polskim YouTube. Mimo tego, że co odcinek możemy zobaczyć innego twórce, opowiadającego o swoim domowym zaciszu, forma odcinków od początku była taka sama. Zmieniło się to dzisiaj, ponieważ ostatni - 128. odcinek serii "Wjazd na Chate" nakręcony został za pomocą kamery 360°!


 

W pierwszym nagranym w ten sposób odcinku Wjazdu na Chate, Jacek odwiedził Sariel'a, którego kanał przepełniony jest filmami ogólnie związanymi z tematyką klocków LEGO. Znajdziecie tam różnego rodzaju recenzje, unboxingi i filmy przedstawiające bardzo kreatywne zastosowanie duńskich klocków.


Najpopularniejszy film tego twórcy ma ponad 4 miliony wyświetleń i został opublikowany aż 7 lat temu! Możecie go obejrzeć poniżej:


Widzowie nie powinni się jednak przyzwyczajać do użytej w filmie technologii ponieważ jak sam Jacek wspomniał w komentarzu przypiętym pod filmem, nie jest jej zwolennikiem i póki jest na tym etapie co teraz nie zamierza z niej regularnie korzystać.
Testowy odcinek w tej technologii, chociaż nie jestem jej zwolennikiem i wątpię bym szerzej korzystał z niej na razie, bo jakość mnie na razie nie powala. Druga sprawa - prosiliście o odcinek, więc nie narzekajcie. Technologia dokładnie jest taka jak na w tym filmie ;) jeśli są to kamery dostępne na rynku dla zwykłych zjadaczy chleba/ Jeśli będą ciekawsze jakościowo rozwiązania, z chęcią je przetestuje.

Formę odcinka należy więc traktować testowo i bardziej jako ciekawostkę niż regularny format. Opcja filmów 360 pojawiła się na YouTube stosunkowo niedawno i bardzo ciekawe jest, co widać szczególnie na zagranicznych kanałach, jak szybko się ona rozwija.


A co wy sądzicie o formie nowego odcinka Wjazdu na Chate? Czy lubicie filmy nagrane technologią 360°? Piszcie koniecznie w komentarzach! :D


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Elon Musk i SpaceX dostarczą światu superszybki Internet!

Ciemny motyw na YouTube dostępny także na urządzeniach mobilnych?

Mały fikołek dla robota, wielkie salto dla człowieka!

Microsoft wie, jak możesz uszczęśliwić bliskich!

Smartfony Honor coraz bardziej popularne - również w Polsce!

YouTube rezygnuje z wyskakujących powiadomień na filmach!