Przedstawiono gameplay i datę premiery Far Cry 6

Przedstawiono gameplay i datę premiery Far Cry 6

Nadchodzący wielkimi krokami Far Cry 6 wzbudza emocje już od dawna. Przesunięcie premiery na 2021 rok tylko powiększyło oczekiwania fanów, tym bardziej że Ubisoft jak dotąd wstrzymywał się z pokazaniem akcji gry. Dzisiaj, po raz pierwszy możemy rzucić okiem na gameplay z rozgrywki.


Produkcją najnowszej części gry z serii Far Cry zajęło się jednocześnie kilka oddziałów Ubisoftu. Trzon projektu stanowi jednak studio z Toronto, które wcześniej pracowało m.in. nad Far Cry Primal oraz Far Cry 4.Od premiery oficjalnego zwiastuna Far Cry 6 minęło już grubo ponad 10 miesięcy, a więc nie ma się co dziwić, że wielu fanów strzelanki nie może się doczekać prezentacji szerszego materiału.

Kilka dni temu firma w końcu zapowiedziała pokaz pierwszego oficjalnego gameplayu z gry. Został on zaplanowany dzisiaj na godzinę 18:30 czasu polskiego. Zapis z rozgrywki jest już dostępny i możecie go obejrzeć poniżej:Pod koniec materiału ostatecznie dowiadujemy się też o dacie wydania gry - 7 października 2021 r. Bardzo możliwe, że Ubisoft zaprezentuje więcej materiałów z nadchodzącego Far Cry 6 na wirtualnej edycji targów E3 2021, które odbędą się już w czerwcu.

 

Czekacie na premierę? Piszcie!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.