Oto pierwszy Bohater Marvela, o którym mało kto wie

Oto pierwszy Bohater Marvela, o którym mało kto wie

Na pewno każdy z nas choć raz obejrzał jakiś film, kreskówkę, bądź po prostu przeczytał jakiś komiks związany z superbohaterami. Przez dziesiątki lat zgromadzili oni wokół siebie ogromną widownie, a obecnie najprawdopodobniej największą z nich może pochwalić się Marvel. W swoim dzisiejszym filmie Adwe opowiedział historie pierwszego reprezentanta owego wydawnictwa.


Nikogo nie zdziwi fakt, że na pytanie Kto był pierwszym bohaterem Marvela, większość osób odpowiedziałaby, że Iron man, Hulk lub Kapitan Ameryka. Mija się to z prawdą, ponieważ filmy, które każdy z nas miał okazję obejrzeć, tworzone są na podstawie komiksów, a te wydawane były na długo przed ich produkcją. Wcześniej wspomniane postacie to głównie ikony wydawnictwa, dzięki którym zdobyły większość fanów. Osoby, które zagłębiają się w komiksy wiedzą, że pierwszą wykreowaną przez Marvela postacią był Jim Hammond, znany lepiej jako Human Torch.Warto na początku podkreślić, że nie jest to ten sam bohater, który należał do ekipy Fantastycznej Czwórki. Dziś na kanale ADWE został opublikowany materiał poświęcony bohaterowi, jego genezie i losom. Dowiadujemy się z niego o trudnych początkach Torcha spowodowanych jego nadludzką mocą, a także konsekwencjach wiążących się brakiem kontroli nad swoją umiejętnością. Mimo przeciwności losu, bohater za wszelką cenę pragnął zrealizować swój cel - pomóc ludziom.

To tylko namiastka tego, o czym możemy się dowiedzieć w powyższym odcinku. Jeżeli ciekawią Was losy pierwszych bohaterów Marvela, a także chcecie poznać powiązania pomiędzy poszczególnymi postaciami, to koniecznie zobaczcie ten materiał.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.