Pierwsze w Polsce 100 tysięcy subskrypcji bez filmu!

Pierwsze w Polsce 100 tysięcy subskrypcji bez filmu!

Od dłuższego czasu na YouTube widoczne są konta, których głównym celem jest osiągnięcie stu tysięcy widzów bez opublikowania żadnego materiału wideo. Do tej pory nikomu się to nie udało - aż do teraz, kiedy nieoczekiwanie założony został kanał Mama Blowa.
Otóż to - Blowek zamieścił u siebie dzisiaj materiał ze swoją mamą, na którym poinformował widzów, że ona również postanowiła rozpocząć przygodę z YouTube całkowicie na poważnie. W komentarzu pojawił się link do profilu i w mgnieniu oka na liczniku pojawiło się sto tysięcy subskrypcji.

 Dosłownie przed chwilą przekroczony został tytułowy próg odbiorców, co oznacza, że już niedługo profil Mama Blowa otrzyma srebrny przycisk. Tym samym został również pierwszym w historii polskim kanałem, który osiągnął sto tysięcy subskrypcji bez opublikowania żadnego materiału wideo!

 

Co sądzicie na temat tego nieoczekiwanego wydarzenia? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.