Pierwsze 24 godziny

Pierwsze 24 godziny "Ja, Paczki" za nami!

Charytatywna transmisja na żywo organizowana w związku akcją "Ja, Paczka" trwa w najlepsze i specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie pierwszych 24 godzin oraz ogólne informacje na temat projektu dla tych, którzy jeszcze o tym szlachetnym streamie nie słyszeli.


Najpierw jednak zapraszamy Was do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem na temat "Ja, Paczki". Pojawił się on wczoraj i zawarliśmy w nim najistotniejsze informacje na temat tego, co będzie się działo podczas tej bardzo długiej transmisji na żywo. Możecie przejść do niego klikając bezpośrednio tutaj.

W momencie pisania tego artykułu licznik odliczający pozostały czas trwania streamu wynosi 76 godzin. Oznacza to, że minęła dokładnie doba od rozpoczęcia tego wielkiego przedsięwzięcia.

Fragment harmonogramu akcji przedstawiający rozkład streamerów podczas pierwszej doby streamu. Fragment harmonogramu akcji przedstawiający rozkład streamerów podczas pierwszej doby streamu.


Przez pierwsze dwadzieścia cztery godziny udało się zebrać ponad 30 tysięcy złotych! Przypominamy, że wewnętrzny cel projektu w tym roku wynosi aż 200 tysięcy złotych, z czego cała kwota przekazana będzie na stworzenie paczek potrzebującym polskim rodzinom.  Rośnie ona błyskawicznie, gdyż dosłownie przed chwilą została zaktualizowana suma pieniędzy pochodząca z zakupionych przez widzów cegiełek. Wpłaty robią wrażenie!

Grafika przedstawiająca dziesięć osób, które wpłaciły największą dotację oraz pięć osób z największą kwotą zapłaconą za cegiełkę. Grafika przedstawiająca dziesięć osób, które wpłaciły największą dotację oraz pięć osób z największą kwotą zapłaconą za cegiełkę.


Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w transmisji na żywo to zanim to zrobicie polecamy obejrzeć specjalny materiał przygotowany przez Ziemniak.TV, dzięki któremu strona projektu "Ja, Paczka" oraz sama strona streamu stanie się dla Was zrozumiała i poczujecie się jak w domu.My cały czas jesteśmy obecni na charytatywnym streamie i obserwujemy jak rozwija się całe wydarzenie. Serdecznie Was na nie zapraszamy, dlatego że jest prowadzone naprawdę interesująco, a poza tym zorganizowane jest w szlachetnym celu. Tutaj znajdziecie stronę projektu, a tutaj obejrzycie samego streama.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również kilka naprawdę śmiesznych urywków z akcji, które podesłali nam widzowie. Jesteśmy pewni, że zachęcą Was one do osobistego wejścia!

xde9fa552ce3f03ecb1ce2d8940ce60181
d0e80cff00e9cf8675026fc213597c50

09398a32215b317a7c283512db000a80

8e4292260d80b24f42c0f1a604bcab24

dziura-w-scianie

Śledzicie stream "Ja, Paczka"?


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.