Piąty sezon

Piąty sezon "Domu z Papieru" oficjalnie potwierdzony!

Jeśli interesujecie się serialową sceną, to zapewne już znacie pewną zasadę - "Produkcja przynosi ogromne zyski? Robimy kolejny sezon!". Wygląda na to, że powiedzonko sprawdza się idealnie w przypadku serialu Dom z papieru. Właśnie potwierdzono, że będzie 5 sezon tego szalenie popularnego tytułu.


Dom z papieru z założenia miał być dosyć krótkim serialem. Produkcja jednak okazała się hitem, więc nierozsądnym marketingowo krokiem byłoby zakończenie tytułu po np. 2 sezonach. Przez kilka ostatnich miesięcy krążyły plotki, że nadchodząca czwarta część serialu będzie tą ostatnią. Informacje można już włożyć między bajki.

Netflix zamówił bowiem już 5 sezon. Na razie nic na jego temat nie wiadomo, lecz prawdopodobnym scenariuszem jest ten wysnuty przez twórcę serialu - Alexa Pina. Podczas prac nad czwartą serią stwierdził, że być może doczekamy się... przeprowadzenia międzynarodowego zamachu stanu przez bohaterów Domu z papieru.Trzeba mieć także na uwadze, że zamówienie piątego sezonu oznacza w praktyce także potwierdzenie... szóstego. Dlaczego? Hiszpańscy reżyserzy przyjęli zasadę, zgodnie z którą jeden sezon to dwie części. Tyle dobrych wieści!

Na razie jednak warto wstrzymać się z ekscytacją i cieszyć się czwartym sezonem, którego premiera odbędzie się już 4 stycznia.

Źródło: Milenio 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.