Pierwszy odcinek piątej edycji Left4Tube już u Gimpera i Bladiego!

Pierwszy odcinek piątej edycji Left4Tube już u Gimpera i Bladiego!

Piąta edycja popularnego swego czasu projektu Left4Tube już od momentu pierwszych przecieków dotyczących powrotu była niezwykle wyczekiwana i każdy, kto w przeszłości oczekiwał na kolejne odcinki z pewnością ucieszył się, kiedy Gimper oficjalnie ogłosił, że wraz z nieco zmienioną ekipą powraca na pole bitwy. Tak się składa, że o 20:00 opublikowany został pierwszy odcinek - pojawił on się zarówno u Bladiego, jak i u Gimpera.


Czwarta odsłona Left4Tube zakończyła się praktycznie dokładnie dwa lata temu i do niedawna nic nie zwiastowało tego, że planowana jest kolejna. Wszyscy z aprobatą zareagowali na posty, które jasno wskazywały, że po tak długim czasie udało się twórcom uformować dwie zgrane drużyny złożone z czterech osób każda. Piąta edycja zapowiadana była jako najlepsza ze wszystkich i najlepiej przygotowana. Jeszcze przed publikacją zwiastunów biorący w niej udział YouTuberzy potwierdzali jej wysoką jakość. Gdy pierwsze z nich się pojawiły od razu napisaliśmy o tym fakcie artykuł, który możecie przeczytać w tym miejscu. 

Premierowe materiały przygotowujące nas na to, co niedługo będziemy mieli okazję oglądać w grze Left4Dead 2 pojawiły się na kanałach kapitanów rywalizujących ze sobą drużyn - Gimpera oraz oraz Bladiego. Kolejne dni przynosiły nam kolejne perspektywy kolejnych uczestników potyczki. Naszym zdaniem wszystkie przygotowane są z pewnym dystansem oraz widać, że są przemyślane i dopracowane. Poniżej możecie obejrzeć kilka z nich:

Dzisiaj o 20:00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie piątej edycji Left4Tube poprzez wrzucenie przez kapitanów obu rywalizujących ze sobą drużyn pierwszego odcinka. Zarówno u Bladiego, jak i u Gimpera oglądać możemy początek bitwy prowadzony z dwóch różnych perspektyw. Każdy kolejny odcinek wrzucany będzie przez innego twórcę i w każdym następnym śledzić będziemy mogli inną perspektywę, a co za tym idzie - odmienny styl gry oraz ukazywanie całkowicie innych umiejętności. Już jutro o tej samej porze pojawią się klipy na kanale Aliena oraz Kolegi Ignacego. Poniżej zamieszczamy pierwsze materiały:


Której drużynie kibicujecie? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!