Pierwszy odcinek piątej edycji Left4Tube już u Gimpera i Bladiego!

Pierwszy odcinek piątej edycji Left4Tube już u Gimpera i Bladiego!

Piąta edycja popularnego swego czasu projektu Left4Tube już od momentu pierwszych przecieków dotyczących powrotu była niezwykle wyczekiwana i każdy, kto w przeszłości oczekiwał na kolejne odcinki z pewnością ucieszył się, kiedy Gimper oficjalnie ogłosił, że wraz z nieco zmienioną ekipą powraca na pole bitwy. Tak się składa, że o 20:00 opublikowany został pierwszy odcinek - pojawił on się zarówno u Bladiego, jak i u Gimpera.


Czwarta odsłona Left4Tube zakończyła się praktycznie dokładnie dwa lata temu i do niedawna nic nie zwiastowało tego, że planowana jest kolejna. Wszyscy z aprobatą zareagowali na posty, które jasno wskazywały, że po tak długim czasie udało się twórcom uformować dwie zgrane drużyny złożone z czterech osób każda. Piąta edycja zapowiadana była jako najlepsza ze wszystkich i najlepiej przygotowana. Jeszcze przed publikacją zwiastunów biorący w niej udział YouTuberzy potwierdzali jej wysoką jakość. Gdy pierwsze z nich się pojawiły od razu napisaliśmy o tym fakcie artykuł, który możecie przeczytać w tym miejscu. 

Premierowe materiały przygotowujące nas na to, co niedługo będziemy mieli okazję oglądać w grze Left4Dead 2 pojawiły się na kanałach kapitanów rywalizujących ze sobą drużyn - Gimpera oraz oraz Bladiego. Kolejne dni przynosiły nam kolejne perspektywy kolejnych uczestników potyczki. Naszym zdaniem wszystkie przygotowane są z pewnym dystansem oraz widać, że są przemyślane i dopracowane. Poniżej możecie obejrzeć kilka z nich:

Dzisiaj o 20:00 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie piątej edycji Left4Tube poprzez wrzucenie przez kapitanów obu rywalizujących ze sobą drużyn pierwszego odcinka. Zarówno u Bladiego, jak i u Gimpera oglądać możemy początek bitwy prowadzony z dwóch różnych perspektyw. Każdy kolejny odcinek wrzucany będzie przez innego twórcę i w każdym następnym śledzić będziemy mogli inną perspektywę, a co za tym idzie - odmienny styl gry oraz ukazywanie całkowicie innych umiejętności. Już jutro o tej samej porze pojawią się klipy na kanale Aliena oraz Kolegi Ignacego. Poniżej zamieszczamy pierwsze materiały:


Której drużynie kibicujecie? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.