PewDiePie pochwalił się przyciskiem za 100 mln subskrypcji

PewDiePie pochwalił się przyciskiem za 100 mln subskrypcji

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że YouTube stworzył specjalny przycisk dla twórców, których kanały przekroczyły 100 milionów subskrypcji. Na kanale PewDiePie pojawił się właśnie "unboxing" nowej  symbolicznej nagrody.


"The Red Diamond Creator Award" trafił właśnie do domu Felixa - twórca oczywiście nie omieszkał pochwalić się zdobyczą za pośrednictwem specjalnego materiału na YouTube.

Nowy "Play Button" zapakowany został w czerwono-czarną walizkę z logiem platformy na froncie. W paczce zawarty był także list z gratulacjami.

Sam przycisk prezentuje się naprawdę okazale. Czerwień (wzorowana na barwie najrzadszej odmiany diamentu) świetnie komponuje się z grafitowym kolorem. Część użytkowników twierdzi jednak, że "Play Button" z okazji 50 milionów subskrypcji w kształcie logo PewDiePie był lepszym rozwiązaniem.Twórca przy okazji unboxingu podziękował wszystkim widzom, że wspierają go przez te wszystkie lata działalności.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.