PewDiePie poszerza działalność!

PewDiePie poszerza działalność!

PewDiePie już w zeszłym tygodniu opublikował na swoim kanale film przedstawiający projekt „Revelmode”. Jeśli jesteście ciekawi czego on dotyczy, zapraszamy Was do przeczytania tego artykułu!


Revelmode to nic innego jak nowa sieć partnerska, utworzona m.in. przez PewDiePie'a, zrzeszająca YouTuberów z całego świata. Dla niezorientowanych, sieć partnerska to program działający poza Google, który umożliwia dalsze rozwijanie się, w tym zarabianie, dla YouTuberów, którzy do niej należą. "Pomoc kanałom, wykorzystanie ich potencjału i pomoc w rzeczach, o których nie mają pojęcia" to główny cel oraz powód założenia Revelmode mówi najpopularniejszy YouTuber na świecie - Felix Kjellber (PewDiePie).


Prawdopodobnie będzie to kolejny udany projekt Felixa! Z takim zasięgiem osób, do których dociera twórczość PewDiePie'a, porażka wydaje się niemożliwa. Utwierdzają nas w tym przekonaniu m.in. ostatnie działania Felixa - gra "PewDiePie Legend of BroFist” czy książka pt. „Ta książka Cię Kocha”. Oba te projekty odniosły przecież ogromny sukces. O utworzeniu sieci, "Pewds" poinformował nas w tym filmie:Do spółki jaką jest Revelmode, wraz z PewDiePie'em należą inni YouTuberzy. Są to między innymi: Emma Blackery, Jelly, JackSpeticEye oraz życiowa wybranka "Pewds'a" - Marzia (CutiePie)!


Jakie będą opinie YouTuberów należących do tej sieci? O tym, przekonamy się pewnie już wkrótce. Więcej informacji o Revelmode znajdziecie na ich stronie internetowej, do której przejdziecie klikając tutaj.


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu