PewDiePie będzie nagrywał mniej. Oto powód

PewDiePie będzie nagrywał mniej. Oto powód

PewDiePie od ponad siedmiu lat tworzy na YouTube przeróżne materiały. Już to robi ogromne wrażenie, a jeśli jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że przez ten czas czas nie było w publikacji filmów jakiejkolwiek dłuższej przerwy to podziw poszerza swój zasięg. 
Kilka dni temu Felix zamieścił klip wideo, na którym właśnie opowiada o tym, że przez wszystkie lata swojej kariery na YouTube bardzo się starał, aby treści pojawiały się na kanale regularnie i aby były jak najlepsze. Wspomina na filmie, że gdy jego popularność stawała się coraz bardziej odczuwalna to zaczął starać się jeszcze bardziej - chciał robić wszystko perfekcyjnie. Niestety na dłuższą metę takie zachowanie na tyle zmęczyło twórcę, że postanowił nieco przystopować, o czym poinformował swoich widzów w wyżej opisanym materiale.PewDiePie prosi o zrozumienie tego, co miał na myśli. Nie jest zmęczony tworzeniem filmów, bo nadal sprawia mu to ogromną przyjemność i satysfakcję, ale zbytnim staraniem się, aby to, co robi było perfekcyjne. Od tego momentu będziemy mogli uświadczyć nieco inne materiały u Felixa, które pojawiać się będą w różnych odstępach czasu.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ O PEWDIEPIE W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.