PewDiePie ostro o KSI i Loganie Paulu

PewDiePie ostro o KSI i Loganie Paulu

Temat walki Logana Paula i KSI od jakiegoś czasu jest jednym z najpopularniejszych na zagranicznym YouTube. O pojedynku wspomniał ostatnio sam PewDiePie, który wypowiedział się o obydwu twórcach w niezbyt pozytywny sposób.


Wielka walka Logana Paula i KSI odbędzie się już 25 sierpnia w Manchesterze. Dla jednych to spotkanie jest naprawdę ważne i ma ogromne znaczenie, jednak wciąż duża ilość internautów traktuje pojedynek jako okazje do śmiechu oraz mało znaczące widowisko. Głos w sprawie zabrał sam PewDiePie, który w swoim odcinku poruszył temat filmów zapowiadających spotkanie w ringu.

YouTuber ostro wypowiedział się zarówno o Loganie, jak i o jego przeciwniku. Nie szczędził on słów krytyki skierowanych właśnie w stronę walczących twórców. W materiale Felix powiedział także, że według niego Logan oraz KSI myślą jedynie o zarobionych pieniądzach, które przyniesie im nadchodząca gala oraz przyznał, że Logan będzie stawiał się w dobrym świetle tylko po to, aby zarobić jeszcze więcej.

Koniecznie zobaczcie cały materiał na kanale Felixa.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.