PewDiePie ma wkrótce zamknąć swój kanał!

PewDiePie ma wkrótce zamknąć swój kanał!

Już kiedyś PewDiePie odgrażał się, że zamknie swój kanał, co jednak okazało się zwykłym żartem z okazji 50 milionów  subskrypcji, który jego fani wzięli zbyt poważnie. Tym razem jednak sprawa wygląda na poważniejszą - szczególnie że informacja nie pochodzi od samego Pewds'a, a jego bliskiego znajomego.


Dająca do myślenia wiadomość pojawiła się w odpowiedzi na tweeta jednego z fanów. Widz Felixa napisał, że jego ostatnie filmy wydają się nagrywane na siłę i twórca powinien popracować nad ukryciem swojego braku zainteresowania lub wzięciem przerwy od nagrywania.

Jeden z przyjaciół PewDiePie'a i współpracowników - Brad 2 odpowiedział na ten komentarz w następujący sposób:
Wielu ludzi pytało o energię i humor PewDiePie'a w tym tygodniu. Był on na wielu spotkaniach w ostatnich tygodniach. Na tyle, na ile się orientuję, to PewDiePie oficjalnie zamknie kanał w przeciągu 6 miesięcy. Oto prawdopodobna przyczyna jego aktualnej formy.Oczywiście nie ma 100-procentowej pewności, że informacje zawarte w tweecie upublicznionym przez Brada są prawdziwe, jednak wydaje się on dość pewnym źródłem informacji.

Jeśli PewDiePie stracił pasję do nagrywania i miałby robić to na siłę, to rzeczywiście powinien wziąć przynajmniej przerwę od nagrywania, bo jak mało kto zasłużył on na wakacje. Tweet Brada daje także nadzieję, że PewDiePie nie skończy z YouTubem, a jedynie ze swoim kanałem, dlatego być może będzie to okazja do stworzenia przez niego czegoś nowego.

Źródło: Twitter

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.