Milion osób podpisało petycję o zamknięcie jej kanału na YouTube!

Milion osób podpisało petycję o zamknięcie jej kanału na YouTube!

YouTube rządzi się swoimi prawami i każdy może na nim robić co chce. Przynajmniej do pewnego stopnia. Jednak widzowie każdego twórców są cały czas czujni i potrafią wyłapać najróżniejsze nieścisłości związane z życiem ich ulubionych YouTuberów.


Zerknijmy na Eugenie Cooney dość popularną amerykańską vlogerkę z Nowego Jorku. Eugenia na swoim kanale uzbierała ponad 900 tysięczną widownię, która ogląda każdy jej film. Nic więc dziwnego, ze znalazł się ktoś kto stwierdził, że vlogerce trzeba pomóc. Dlaczego pomóc? Już tłumaczymy. Eugenia jest chuda, bo szczupła to za mało powiedziane. Jest tak chuda, że niejaki Lynn Cloud zaczął się o nią martwić. Stworzył on petycję w której żąda usunięcia jej kanału z YouTube. Petycję podpisało już ponad 900 tysięcy osób, które popierają w tej sprawie Lynna bo boją się o zdrowie dziewczyny. Eugenia na swoim kanale opisuje jak zdrowo żyć i udziela porad modowych, czyli jest to typowy kanał z dziedziny lifestyle. Vloga zaczęła prowadzić w 2013 roku i przez te trzy lata jej wygląd diametralnie się zmienił, przede wszystkim bardzo schudła na twarzy. Kiedyś miała okrągłą twarz, a teraz... sprawdźcie sami jak wygląda:Lynn twierdzi, że nie chce zamknąć kanału Eugenii, by zrobić jej na złość, chce tylko uratować innych przed takim losem jaki spotkał vlogerkę. Jaki to los? Cloud i jemu podobni twierdzą, że vlogerka cierpi na anoreksję i potrzebuje specjalistycznej pomocy lekarskiej, sam Lynn mówi: "Eugenia Cooney jest poważnie chora i musi szukać pomocy.". Jej widownia mieści się w przedziale wiekowym 12-21 lat i są zafascynowani jej stylem "bio", czyli zgodnie z naturą. Łatwo się domyślić, że przy tak ogromnej widowni ma nie mały wpływ na młode osoby, które mogą podłapać jej styl i wpędzić się w poważną chorobę.Woke up like an hour ago good morning guys 😸 how are you doing today? 💕


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eugenia Cooney (@eugeniacooney)


Eugenia jednak nie przejmuje się krytyką jej wyglądu i uważa, że nie robi niczego złego. Twierdzi, że jest zdrowa, a jej wygląd uwarunkowany jest genetycznie. "Jestem po prostu szczupła" – pisze w odpowiedzi na petycję 21- latka. Widzowie Cooney są razem z nią, popierają ją i tak samo jak ona nie zwracają uwagi na krytykę.:3


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eugenia Cooney (@eugeniacooney)


YouTube nie chce się wypowiadać na temat stylu Eugenii, bo nie ma on aż takiego wpływu na to co twórcy publikują, a tym bardziej na wygląd YouTuberów. Jedynie jeśli widzowie uznają jakąś treść za niepokojącą, powinni to zgłosić, ale to nic nie gwarantuje ponieważ zespół YouTube nie dopatrzył się niedozwolonych treści na kanale prowadzonym przez Cooney.
Zajrzyjcie na kanał Eugenii i sami sprawdźcie o co dokładnie chodzi:


ZALAJKUJ NASZ FANPAGE PO WIĘCEJ TEGO TYPU INFORMACJI - KLIKNIJ TUTAJ.


Jak wy uważacie? Eugenia jest chora i powinna poddać się leczeniu? Czy może to kolejne nietrafione spostrzeżenia jak w przypadku Mariny Joyce? Piszcie w komentarzach.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl