Październik na YouTube - wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Październik na YouTube - wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Po nieco gorszych statystkach spowodowanych okresem wakacyjnym wszystko powoli wraca do normy. W ubiegłym miesiącu przycisk subskrybuj kliknięto ponad 4 100 000 razy, a przeciętny kanał dodał prawie 6,5 nowych video. Jak wypadły największe polskie kanały? Zapraszamy na zapoznanie się z raportem firmy Sotrender.


Najszybciej rosnący


Najwięcej nowych fanów w październiku zyskał (bez większego zdziwienia) Marcin Malczyński. Powiększył on swoją widownie o ponad 9%, czyli 63 tysiące subskrybentów. Tuż za nim z przyrostem 58 tysięcy nowych widzów TheUnboxall oraz Naruciak (50 tysięcy nowych fanów)

fastes-grow

Najchętniej oglądani


Spośród YouTuberów najwięcej wyświetleń w październiku wygenerował kanał Abstrachuje - 18,4 milionów odsłon. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Gimper oraz Mandzio, którzy awansowali w całym zestawieniu o odpowiednio - 19 i 21 miejsc.

najwiecej-odslon

Najwięcej subskrybentów


W TOP 15 polskiego rankingu YouTube zaszły w październiku dwie zmiany. Na pozycję dziesiątą powrócił Rojo, który wyprzedził skkf'a wyrzucając go prawdopodobnie na zawsze z topowej dziesiątki polskich kanałów (w listopadzie prawdopodobnie wyprzedzi go Mandzio). Również Izak wyprzedził Multiego, plasując się na 14 pozycji w rankingu.

najwiecej-subow

Najwięcej aktywności


Najwięcej komentarzy pod filmami w październiku zebrał RoxMb, który na pierwsze miejsce awansował z miejsca... 211. O 40 pozycji przeskoczył też Eleven, a wzrosty zaliczyli także Nitrozyniak, Izak, Mandzio oraz DeeJayPallaside.

aktywnosc

Najbardziej interaktywne


Najbardziej interaktywnym kanałem w październiku był kanał Gimpera, który wyprzedził liderującego od kilku miesięcy Blowka. Tutaj zauważyć można też duży wzrost RoxMb

interaktywne

Najczęściej oceniani


Najwięcej odsłon pod swoimi filmami, bo aż prawie pół miliona miał w październiku Gimper. Kilkadziesiąt tysięcy mniej Blowek oraz Mandzio. Największy odsetek ocen pozytywnych, bo aż 99% miał Poszukiwacz.

oceny

W ciągu najbliższych dni opublikujemy również analizy poszczególnych kategorii – Gaming, Rozrywka oraz Lifestyle. Jeśli podobają Wam się analizy raportów Sotrender, koniecznie dajcie znać w komentarzu!
Pełen raport dostępny tutaj.

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Ile zarabiają polscy YouTuberzy? Raport APYnews [INFOGRAFIKA]

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z kwietnia! #2

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Kwiecień na YouTube – wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Sprawdź najpopularniejsze kanały rozrywkowe w lutym

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!