Paweł

Paweł "byali" Bieliński zawodnikiem Izako Boars!

To już oficjalne! Drużyna Izaka w CS:GO potwierdziła głośny transfer z udziałem jednego z najpopularniejszych esportowych zawodników w Polsce. Paweł „byali” Bieliński dołączył do Izako Boars!


Legenda zespołu Virtus.pro po odejściu ze Złotej Piątki dołączyła do AVEZ, z którym wywalczyła m.in. tytuł Wicemistrza Polski ESL. Od tego momentu gracz próbował swoich sił także w nowo powołanym miksie, który pomimo kilku sukcesów nie utrzymał się na scenie dłużej. To właśnie wtedy przyszłość Pawła jako profesjonalnego gracza CS:GO stanęła pod znakiem zapytania. Jak się okazało, tylko do czasu.Teraz Byali oficjalnie dołączył do nowego składu Izako Boars, czyli drużyny Piotra "Izaka" Skowyrskiego, który wciąż prowadzi proces przebudowy teamu. Obecny skład Izako Boars to tacy zawodnicy jak Daniel „STOMP” Płomiński, Mateusz „TOAO” Zwistowski,  Michał „mono” Gabszewicz oraz Paweł „byali” Bieliński. Rolę trenera pełni natomiast Bartosz „hyper” Wolny.

Drużynie życzymy samych sukcesów, a samemu Piotrkowi składamy gratulacje z faktu, że spełnił swoje marzenie, jakim było zasilenie watahy Izako Boars o byłego gracza Virtus.pro!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.