Paweł

Paweł "byali" Bieliński oficjalnie rozstaje się z Virtus.pro

Niedawno pisaliśmy o sukcesie polskiego składu Mikstura, któremu udało się zakwalifikować do zamkniętych kwalifikacji Minora IEM Katowice 2019. W jego barwach występował m.in. byali, który oficjalnie rozstał się ze swoim poprzednim teamem - Virtus.pro.


Chociaż Polak coraz bardziej kojarzony już jest z Miksturą, to cały czas był związany z Virtus.pro. Ogłoszono jednak, że drogi rosyjskiej organizacji i polskiego e-sportowca oficjalnie się rozeszły z dniem 1 listopada. Oto co do powiedzenia na ten temat ma  Roman Dvoryankin, generalny menadżer Virtus.pro:
Chciałbym potwierdzić, że od 1 listopada byali jest wolny od jakichkolwiek zobowiązań kontraktowych w stosunku do Virtus.pro. Zawarte z nim porozumienie co do rozwiązania umowy wiązało się z pewnymi restrykcjami, ale jednocześnie chciałbym być pewny, że będzie on mógł nadal występować na zawodowej scenie CS:GO. Ponownie też chciałbym podziękować Pawłowi za jego pomoc, to był dobry okres.Polak z Virtus.pro był związany od 2014 roku, z którym udało mu się osiągnąć triumf na Majorze oraz innych prestiżowych zawodach. Z czasem jednak zwycięski skład zaczął się sypać i odejście Bielińskiego tylko potwierdza tę tendencję.

Co ciekawe Mikstura z byalim w składzie może zmierzyć się z Virtus.pro już w połowie grudnia, podczas zamkniętych eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2019. Życzymy zatem Pawłowi kolejnych sukcesów na nowej drodze kariery zawodowej!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.