Paulinka pokazuje Izakowi jak otwiera się skrzynki w CS'ie!

Paulinka pokazuje Izakowi jak otwiera się skrzynki w CS'ie!

To, że Izak jest uzależniony od otwierania skrzynek wie chyba każdy, choć sam temu często zaprzecza. W ostatnim czasie na streamie zrobił kolejny opening, na którym początkowo wypadały mu same niebieskie skiny. W pewnym momencie do komputera podeszła Paulinka i pokazała mu jak to się robi prawidłowo!


Żona Piotrka już nieraz otwierała skrzynki w CS:GO. Zazwyczaj jej to jednak nie wychodziło. Sama nie czuła się z tym źle, ale inaczej było z Izakiem, który mówił Paulince, że chyba nigdy nic dobrego mu nie trafi. Na streamie, który odbył się kilka dni temu, myślał że będzie podobnie. Paulina stanowczo podeszła do komputera i powiedziała "pokażę Ci jak otwiera się skrzynki". Po 3 nieudanych próbach nadszedł moment, w którym na ekranie pojawiła się żółta ikonka oznaczająca przedmiot specjalny! Dropła kosa! I to wcale nie byle jaka, bo Bayonet | Gamma Doppler, której nawet nie było wtedy na rynku steam, co oznaczało, że jej wartość jest bardzo wysoka!
Takiego dropa mógłby pozazdrościć niejeden fan Couter Strike'a! Według nas przy takim szczęściu Paulinki, Izak powinien częściej dawać jej skrzynki do otwierania, a może nawet nagrać taki cały odcinek.


Kosę możecie zobaczyć w całej okazałości poniżej. Jej stan to "factory new":


gamma doppler

Co sądzicie o szczęściu Paulinki? Mieliście kiedyś podobnie i trafiliście jakąś kosę?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.