Paulina z OMatkoiCórko została modelką!

Paulina z OMatkoiCórko została modelką!

OMatkoiCórko to jeden z najbardziej znanych duetów ,,rodzic i dziecko" na polskim YouTube. Dziewczyny uśmiechem i pozytywną energią zdobyły sympatię kilkuset tysięcy młodych (i nie tylko) osób. Oprócz przygody z YouTube próbują swoich sił w innych miejscach, zobaczcie sami co takiego tym razem zrobiły Paulina i jej mama, pani Kasia!
Paulina jest niesamowicie urodziwą dziewczyną i świetnie odnajduje się w roli fotomodelki, co udowodniała nam już niejeden raz. Jedna z jej pierwszych profesjonalnych sesji miała miejsce dość niedawno. Podczas gdy wraz z mamą zaangażowały się w projekt pod hasłem ,,#DziewczynyRządzą", organizowany przez markę Deichmann wzięły udział w sesji, której celem było zrobienie kilku zdjęć promujących markę oraz hasło przewodnie projektu. Oprócz dziewczyn z OMatkoiCórko w akcji wzięły udział takie YouTuberki jak Red Lipstick Monster czy Panna Joanna, jeśli ciekawi Was ten temat, więcej informacji znajdziecie TUTAJ.Tym razem, w zeszły weekend, Paulina wraz z mamą pojawiły się na targach Beauty Days w Ptak EXPO Warsaw, na których dodatkowo swój wykład w kwestiach wizażu prowadziła Red Lipstick Monster. Dziewczyny również pojawiły się na widowni podczas wystąpienia Ewy. Poza tym nie mogło się obyć bez skorzystania z wielu atrakcji jakie oferowały te targi. Na wielu stoiskach można było przetestować kosmetyki, wziąć udział w ciekawych konkurencjach lub po prostu posłuchać wykładów doświadczonych w tematach kosmetologii osób.
Oprócz samego udziału w targach i przechadzania się po hali jako gość, na Paulinę czekało ciekawe zadanie. Mianowicie, nasza YouTuberka...została modelką! Co prawda nie chodziła po wybiegu i nie prezentowała nowych ubrań z kolekcji znanych projektantów, bo z tym najczęściej kojarzy nam się modeling. Tej słynnej ,,córce" przypadło zadanie modelki podczas jednego z wykładów, a konkretniej na scenie marki Gosh, gdzie pani prowadząca wykład na żywo prezentowała jak wykonuje makijaż. Oczywiście jak już się domyślacie Paulina była w tym układzie ,,królikiem doświadczalnym" i makijaż był wykonany na niej, ale trzeba przyznać, że wyglądała pięknie i jak sama mówi była bardzo zadowolona z efektów. Występ na scenie był dla Pauliny wielkim małym krokiem jeśli chodzi o jej przełamywanie się i pokazywanie przed taką publiką, więc możemy spodziewać się, że za jakiś czas znów usłyszymy o kolejnej tego typu akcji z udziałem OMatkoiCórko. Mamy nadzieje, że następnym razem organizatorzy zaproszą na scenie także panią Kasię! A tymczasem zobaczcie samo jak dziewczyny wspominają targi Beauty Days i jak wypadła Paulina na scenie.
 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.