Patryk Rozgwiazda z własnym serialem. Pojawił się zwiastun

Patryk Rozgwiazda z własnym serialem. Pojawił się zwiastun

Pojawił się pierwszy zwiastun serialu "The Patrick Star Show" będącego spin-offem SpongeBoba i opierającego się postaci Patryka Rozgwiazdy. Premiera tegorocznego lata.


Przygody SpongeBoba i innych mieszkańców Bikini Dolnego zadebiutowały w 1999 roku. Od tamtego czasu serial animowany doczekał się trzynastu sezonów oraz kilku filmów pełnometrażowych. Poza tym niedawno pojawił się pierwszy spin-off produkcji opowiadający o 10-letnim SpongeBobie. Nie przypadł on jednak fanom do gustu - głównie ze względu na specyficzną oprawę graficzną.

Jak się okazuje, Nickelodeon zdecydowało się na przygotowanie drugiej pobocznej serii. Mowa o "The Patrick Star Show", czyli serialu z Patrykiem Rozgwiazdą w roli głównej. Ma on się składać z 13 epizodów i zadebiutować w lipcu bieżącego roku. Polska data premiery nie została jeszcze podana.

Formuła sezonu opierać się będzie na prowadzeniu przez Patryka telewizyjnego talk-show. Fani uniwersum mogą kojarzyć ten projekt, gdyż na oficjalnym kanale YouTube kilka lat temu publikowane były kilkuminutowe materiały właśnie pod nazwą "The Patrick Star Show".Użytkownicy jednak nie do końca chcą spin-offu. Pojawia się tu kilka powodów. Przede wszystkim oryginalny twórca SpongeBoba - Stephen McDannell Hillenburg - stwierdził za życia, iż nie chce by serial otrzymywał poboczne odcinki. Dodatkowo zmieniona została nieco szata graficzna, a udział SpongeBoba w produkcji będzie dosyć rzadki.

Tak czy inaczej - zobaczymy co z tego wyjdzie. Warto więc oczekiwać premiery.

 

Co sądzicie o "The Patrick Star Show"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.