48 godzin według ROJA, czyli parodia filmu Gonciarza!

48 godzin według ROJA, czyli parodia filmu Gonciarza!

48 godzin - dwa dni. Wydawać by się mogło, że to wcale nie jest aż tak długo, jednak niedawny film Krzysztofa Gonciarza na pewno wielu z nas przypomniał jak wiele czynności możemy wykonać i jak wiele możemy przeżyć przez ten pozornie krótki okres czasu. Jakie to będą przeżycia? ROJO dowodzi, że  zależy to tylko od nas samych.


Zacznijmy jednak od początku! Jeśli nie jesteście w temacie, koniecznie obejrzycie poniższy film. Więcej przeczytacie o nim w tym artykule.A jak Wy byście spędzili swoje 48 godzin? ROJO w swojej krótkiej parodii filmu Gonciarza prezentuje jak wyglądałoby to w jego stylu.Trzeba przyznać, że powyższa parodia wyszła znakomicie! Świadczą o tym m.in. pozytywne komentarze, które chwalą pomysł Patryka. Co myślicie o tej interpretacji? Wolelibyście spędzić 48 godzin jak Rojson, czy może jak Gonciarz? A może film Krzysztofa to jedynie utopia, a ten ROJA to nasza szara codzienna rzeczywistość? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.