pashaBiceps zadebiutuje w sportach walki!

pashaBiceps zadebiutuje w sportach walki!

Jarosław "pasha" Jarząbkowski, czyli prawdopodobnie najbardziej znany polski esportowiec i gracz Counter Strike, ogłosił dziś oficjalnie, że zadebiutuje w sportach walki. PashaBiceps pojawi się w oktagonie podczas gali HIGH League, która odbędzie się już w lutym 2022 roku. 


O przygotowaniach Jarka do sportów walki mówiono już od wielu miesięcy, a sam gracz na swoich streamach zaznaczał, że nie wyklucza przyszłej walki dla którejś z czołowych federacji. Wielkie emocje wzbudził jednak wczorajszy post Pashy, w którym napisał: "15 lat temu mówili mi - nie graj w gry, bo nie wypada. Nie posłuchałem. Teraz też mówili, że nie wypada. Również nie posłuchałem. 😁 Jarek pasza runda nasza 💪 To się dzieje! 🙉". Fani po publikacji wpisu zaczęli mnożyć spekulacje, jednak w komentarzach dominowały dwie teorie. Albo pashaBiceps wróci do profesjonalnej gry w CS:GO, albo wkrótce ogłosi swoją walkę.

Ostatecznie okazało się, że opublikowane przy tym zdjęcie naklejki CS:GO z Krakowa nie jest przypadkowe, bowiem to właśnie w tym mieście Jarek oficjalnie stoczy swoją debiutancką walkę w MMA. Tego dowiadujemy się z opublikowanego dziś o godzinie 17:00 ogłoszenia na mediach społecznościowych federacji HIGH League, za którą odpowiada m.in. Malik Montana.

  
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)


Na ten moment nie jest wiadome to, kto będzie przeciwnikiem Pashy, jednak odpowiedź na to pytanie poznamy już w poniedziałek o 11:00, kiedy to wraz z ogłoszeniem ruszy także sprzedaż biletów na HIGH League 2. Cieszycie się, że pashaBiceps zawalczy w oktagonie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.