PashaBiceps ruszył z kanałem na YouTube i opublikował ważny film!

PashaBiceps ruszył z kanałem na YouTube i opublikował ważny film!

Niedawno pisaliśmy, że Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski powraca do regularnego streamowania. Teraz ruszył jego kanał na YouTube, gdzie właśnie zagościł pierwszy materiał. Jest to krótki film, który daje bardzo wiele do myślenia. Szczególnie młodym adeptom gamingu, marzącym o zostaniu profesjonalnym esportowcem.


W filmiku możemy zobaczyć piękny obrazek z wiwatującym Jarkiem dzierżącym puchar Intel Extreme Masters 2014. Niestety jest to tylko ulotne wspomnienie, które zostaje szybko przełamane przez dojmującą rzeczywistość. Pasha niedawno oficjalnie zakończył swoją karierę, więc przekaz jest jeszcze bardziej dosadny i wiarygodny. Wideo skierowane jest do odbiorców streamera, ale również ich rodziców w ramach przestrogi.
Były gracz Virtus.pro przypomina co jest w życiu naprawdę ważne. Mówi o tym, jak większość esportowców po zakończeniu swojej kariery w branży gier marnie kończy, ponieważ młodzieńcze lata poświęcili wyłącznie grze, jednocześnie bagatelizując naukę i pracę nad sobą w innych aspektach. Traktując priorytetowo swoje marzenia nie zaniedbujcie swojego zdrowia, relacji z przyjaciółmi i rodziną. Całość filmu Pasha opisał w następując sposób:
Witaj na oficjalnym kanale Papita.

Przygotowałem dla was i waszych rodziców ten film jako małą przestrogę i przypomnienie co tak na prawdę jest ważne w życiu. Jak możecie się domyślać, większosć pro gamerów nie wie co zrobić ze swoim życiem po zakończeniu swojej Esportowej kariery, nie zastanawiają się nad tym co dalej gdyż większość czasu spędzili po prostu na graniu. Nie mają doświadczenia poza grami więc pamiętajcie o tym, żeby takie coś nie dopadło i was. Przykładajcie się do nauki, edukacja ma duży wpływ na rozwój waszego życia, nie zapominajcie o swoim zdrowiu, uprawianiu sportów ale i o swojej rodzinie i przyjaciołach. Dużo graczy oddaliło się od swoich rodzin przez całe lata profesjonalnej gry gdzie komputer jest twoim jedynym przyjacielem, nie dopuście do tego. Mam nadzieję, że ten film będzie przesłaniem w kierunku wzystkich i pozwoli zrozumieć co według Papita jest najważniejsze w życiu.

Co sądzicie o pierwszym takim materiale PashyBicepsa? Czekacie na kolejne?