Pasha wystąpił w rosyjskiej reklamie!

Pasha wystąpił w rosyjskiej reklamie!

Pasha Biceps jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych graczy Counter-Strike’a: Global Offensive. Swoich fanów ma nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Skłoniło to pewną rosyjską firmę do wykorzystania jego wizerunku we własnej reklamie.
W kwietniu tego roku drużyna Virtus Pro ogłosiła na swoich portalach społecznościowych rozpoczęcie współpracy z firmą Media Markt. W ramach tego wydarzenia jej zawodnicy spotkali się z fanami w jednym z rosyjskich sklepów. Było to zapowiedzią nowego projektu, czyli reklamy. Kilka godzin temu na fanpage'u Jarka została zamieszczona ramówka, w której jako umięśniona serce dopinguje samego siebie do cięższej pracy, a wszystko to w ramach akcji "Wszystko, by grać i wygrywać".


- Kto ty?
- Pasza biceps!
- Czego chcesz?
- Większego tickrate
- Na kiedy to chcesz?
- Na teraz!

Pewnie większość osób zastanawia fakt, dlaczego Pasha wystąpił w rosyjskiej reklamie. Warto dodać, że Virtus Pro to drużyna składająca się z polskich graczy, ale założona przez rosyjską organizację. Oprócz znanego nam Counter Strike'owego zespołu w jej skład wchodzą również ekipy grające profesjonalnie w "World of Tanks" lub "Heros of the Storm". Jednakże to polska drużyna jest ikoną tej organizacji, a to za sprawą jej graczy, a także wielu sukcesów, osiągniętych na światowych turniejach.

Warto również przypomnieć, że już wkrótce Virtus Pro z Jarkiem na czele zagrają swój pierwszy mecz piłki nożnej przeciwko innej drużynie esportowej, czyli SK Gaming na stadionie w FC Köln w Niemczech. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule do którego link znajdziecie tutaj.

Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych