PashaBiceps rozpoczął transmitowanie na... chińskiej platformie

PashaBiceps rozpoczął transmitowanie na... chińskiej platformie

PashaBiceps postanowił rozszerzyć swoją działalność o chińską platformę streamingową Huya. Były zawodnik drużyny Virtus Pro opublikował materiał wideo, na którym powitał wszystkich użytkowników usługi.


Część użytkowników dostrzegła, że na platformie Huya (chiński odpowiednik Twitcha) założony został profil "Csgo丶Pasha". Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie czy należy on do Jarosława Jarząbkowskiego.

Wątpliwości rozwiał opublikowany materiał informacyjny, który możecie obejrzeć tutajNa profilach społecznościowych byłego członka Virtus Pro nie ma (jeszcze) informacji o podjęciu decyzji odnośnie "przeprowadzki". Być może sprawdza on dopiero czy Huya w ogóle mu odpowiada. Na ten moment obserwuje go na chińskiej platformie blisko 23 tysiące osób.

Społeczność fanów Pashy nie kryje swojego niezadowolenia wobec planów zawodnika. Nie rozumieją oni powodów podjętej przez niego decyzji. Miejmy nadzieję, że już niedługo Jarosław odniesie się do tej sytuacji.

 

Co sądzicie o rozpoczęciu przez Pashę transmisji na Huya?


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.