Panna Joanna wydaje własną książkę!

Panna Joanna wydaje własną książkę!

Książki YouTuberów to zawsze gorący temat, który budzi sporo emocji wśród widzów i nie tylko. Nie ma więc nic dziwnego, że coraz więcej YouTuberów decyduje się na to, by wydać swoje przemyślenia w formie papierowej. Nie dziwi nas zatem fakt, że na ten krok zdecydowała się także Panna Joanna. Czy Wy też nie możecie się doczekać efektu jej pracy?
Już od jakiegoś czasu na social mediach Panny Joanny pojawiały się enigmatyczne wpisy informujące o tym, że w jej życiu dzieje się coś ważnego i że jest to projekt, na którym jej bardzo zależy. Tajemnica wyjaśniła się w ostatnim filmie YouTuberki – przygotowuje się ona do wydania własnej książki! Data premiery nie jest jeszcze dokładnie znana, choć Asia przygotowuje widzów na to, że na efekty jej pracy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać – pomimo tego, że praca nad książką trwa już dość długo, bo od października ubiegłego roku.Jeśli chodzi o tematykę książki, to YouTuberka zapowiada, że będzie ona bardzo różnorodna i nie będzie się ograniczać tylko do tematów urodowo-modowych, które należą do jej specjalizacji. Podkreśla ona również, że bardzo ważne jest dla niej to, żeby tekst był merytorycznie wartościowy i praktyczny i żeby wnosił on coś w życie czytelnika. Panna Joanna zdradziła jednak, że głównym tematem książki będzie motywacja – w odniesieniu do filmów YouTuberki termin ten znów wydaje się być nieco tajemniczy, dlatego też z niecierpliwością czekamy na to, co się pod nim kryje.
Kilka dni temu na Instagramie Panny Joanny pojawiły się zdjęcia z tajemniczej sesji zdjęciowej, o której YouTuberka obiecała opowiedzieć w niedługim czasie. Okazało się, że była to sesja zdjęciowa do książki. Tekst jest już napisany i poprawiony, zdjęcia gotowe – jak widać praca nad książką jest już na dość zaawansowanym poziomie. Pozostaje nam tylko czekać na jej publikację i trzymać kciuki na to, by przypadła ona do gustu wiernym widzom YouTuberki!

Co sądzicie o książce Panny Joanny – macie zamiar ją kupić? I jak oceniać samą ideę pisania książek przez YouTuberów? Powiedzcie nam w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl