Panna Joanna w gazecie!

Panna Joanna w gazecie!

Kolejna YouTuberka podbija magazyny modowe - mowa tu oczywiście o doskonale przez wszystkich kojarzonej Pannie Joannie, która pojawiła się w ostatnim wydaniu kultowego, znanego na całym świecie czasopisma ELLE. Zobaczcie sami w jakich okolicznościach Joanna pojawiła się na jednej ze stron tej gazety!Panna Joanna bardzo chętnie angażuje się w różne akcje, które pomagają nawiązać jej kontakt z widzami oraz takie, które działają nie tylko na korzyść jej samej ale i jej subskrybentów. Stąd też ostatnio, wraz z jedną z marek kosmetycznych zorganizowała ciekawy konkurs, w którym za niewielkim wysiłkiem można było zdobyć naprawdę świetne nagrody. Do zgarnięcia był zestaw kosmetyków marki Bioderma o wartości 400 złotych, udział w sesji zdjęciowej do magazynu ELLE i spotkanie z działem urody tego czasopisma, w celu rozmowy o pielęgnacji, demakijażu i o różnych patentach, które ułatwiają ten codzienny rytuał oraz oczywiście tym samym wygrana osoba miala możliwość spotkać się z samą Joasią.


Zadanie konkursowe było dosłownie banalne, gdyż wystarczyło w komentarzu pod filmem Asi zostawić jakąś własną poradę odnośnie demakijażu. Wśród wielu chętnych uczestników osobą, której z wyboru YouTuberki udało się zająć pierwsze miejsce okazała się jedna z jej fanek - Sylwia, z którą Joanna spędziła bardzo miło czas i mogła przyjemnie podyskutować na tematy makijażu. Tak jak to było w założeniu konkursu obiecane dziewczyny wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej, z której kilka zdjęć także trafiło na strony magazynu ELLE oraz uczestniczyły w pogadance na temat głównego motywu konkursu, czyli właśnie pielęgnacji. Skrót z tego spotkania, krótką rozmowę z Joanną i Sylwią oraz drobną część sesji możecie znaleźć właśnie w najnowszym wydaniu czasopisma ELLE. Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda możecie zajrzeć na ostatni vlog na kanale Panny Joanny z Wrocławia, w którym pokazała po krótce jak wypadła jej rola w gazecie, a najlepiej sami zaopatrzcie się w jeden z egzemplarzy magazynu.Dajcie znać czy widzieliście już Joasię w gazecie albo czy dopiero planujecie ją zakupić i zobaczyć jak zaprezentowała się Panna Joanna!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.