Pamiętacie akcję Rezimy Dobrem? Właśnie DZIŚ otwarto rehabilitacyjny plac zdrowia i zabawy dla dzieci

Pamiętacie akcję Rezimy Dobrem? Właśnie DZIŚ otwarto rehabilitacyjny plac zdrowia i zabawy dla dzieci

1 czerwca 2016 roku. ReZigiusz z pomocą całej internetowej społeczności zbiera ponad 300 tysięcy złotych na wybudowanie specjalnego rehabilitacyjnego placu zabaw dla dzieci w ośrodku Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Dziś YouTuber razem z dyrektorem szpitala oficjalnie otworzył plac zdrowia i zabawy.


378 dni po zakończeniu akcji, 294 dni po przekazaniu pieniędzy władzom szpitala na sfinansowanie placu zdrowia i zabaw. Tyle czasu zajęło podjęcie wszystkich formalnych działań i finalnie, zagospodarowanie przestrzeni, która jeszcze zeszłej wiosny wyglądała tak, jak możecie zobaczyć na obrazku poniżej:

Po lewej: teren ośrodka GCZD rok temu. Po prawej: wybudowany z pieniędzy z akcji plac zdrowia i zabawy.

YouTuberzy wsparli akcję Rezimy Dobrem! Kliknij i zobacz zdjęcia.


Na uroczystym otwarciu nie zabrakło przedstawicieli mediów, władz szpitala oraz samego zainteresowanego - Remigiusza - który razem z dyrektorem ośrodka odsłonił pamiątkową tablicę na płocie placu zabaw. Następnie YouTuber cierpliwie pozował do zdjęć z małymi pacjentami, którzy na tę dzisiejszą, specjalną okazje przygotowali małe przedstawienie. Nie zabrakło również wspólnego, pamiątkowego zdjęcia, które na pewno zapisze się w kartach historii górnośląskiego szpitala.Już niedługo możemy się spodziewać kolejnej odsłony akcji Rezimy Dobrem, co w dniu dzisiejszym potwierdził jej inicjator -  Zaangażowanie ludzi i autentyczna pomoc zachęcają mnie do dalszego działania i pewnie już niebawem zaczniemy planować kolejną edycję akcji ReZimy Dobrem - powiedział dzisiaj YouTuber.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko przyklasnąć i pogratulować udanej akcji, która miejmy nadzieje będzie motorem napędowym do kolejnych, tak szlachetnych akcji.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.