Paluch w ostrych słowach wypowiedział się o Guralu!

Paluch w ostrych słowach wypowiedział się o Guralu!

Głośna afera z udziałem Gurala rozegrała się już kilka miesięcy temu, ale jej echa cały czas słychać w Polsce. Tym razem do sprawy odniósł się popularny raper z Poznania - Paluch.


O sprawie i zatrzymaniu Gurala przez poznańską policję pisaliśmy tutaj. Na temat jego zachowania i przywłaszczenia sobie ksywki wypowiedział się sam Donguralesko, zwany potocznie Guralem i zapowiedział, że jego problemy dopiero się zaczną.

Tym razem na temat Gurala wypowiedział się Paluch - jeden z najpopularniejszych raperów, który pochodzi z Poznania - tak samo jak niechlubny youtuber. Jak podaje fanpejdż Hip-Hop Nigdy Stop, Paluch podczas koncertu w Poznaniu zorganizował duży aplauz dla ludzi, którzy szukali ukrytego w Poznaniu Gurala. Udało im się to w bardzo kreatywny sposób - mianowicie jeździli samochodami po ulicach i trąbili, po czym nasłuchiwali na streamie dźwięku klaksonu.


Raper nie ukrywał swojej niechęci do poznańskiego patostreamera, ponadto widać, że nie był on zadowolony z tego, że pochodzi z jego rodzinnego miasta. Niestety ale jest to kolejny dowód na to, że polska scena YouTube'owa nie jest najlepiej postrzegana, co dzieje się za sprawą właśnie takich twórców. Mamy nadzieję, że konsekwencje, jakie spotkały Gurala i publiczny lincz zniechęcą innych twórców do powtarzania jego błędów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.