Paintball z Rojem powraca w wielkim stylu!

Paintball z Rojem powraca w wielkim stylu!

Paintball z Rojem, czyli sportowa inicjatywa integracyjna polegająca na wspólnej grze w paintball od lat cieszy się niebywałym zainteresowaniem nie tylko ze strony widzów Patryka. Już wkrótce odbędzie się kolejna, jubileuszowa edycja PZR.


Dzisiaj na Facebooku Patryka został opublikowany wpis, który oficjalnie otwiera piąty sezon Paintballu z Rojem - już zapowiedziano pierwsze spotkanie. Trzydziesta, jubileuszowa edycja zapowiada się na najbardziej atrakcyjniejszą i rozbudowaną w historii. Oprócz nowego pola jakim jest ORW Strzelnica w Lublińcu, na miejscu będziemy mogli zobaczyć wiele dodatkowych atrakcji, np. park linowy, tor gokartowy i quadowy, czy strzelnica na broń palną. Nie zabraknie też masy nagród przygotowanych przez sponsorów.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądały poprzednie edycje Paintballu z Rojem, mamy dla Was playlistę, gdzie znajdują się wszystkie relacje z wcześniej odbytych imprez. Link do niej znajdziecie TUTAJ.

Oprócz nagranych przez Roja filmików z podsumowaniem poszczególnych imprez, przygotowaliśmy swego czasu także relacje oczami uczestnika z XVIII edycji, która miała miejsce pewien czas temu w Częstochowie. Szczegółowo dowiecie się o przebiegu całego spotkania, a także poznacie naszą opinię na ten temat.

 

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ O ROJU W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Profesjonalna drużyna seniorów zagra na turnieju CS:GO!

Finał IEM Oakland 2017. Czy NiP przeciwstawi się faworytowi?

IEM Oakland 2017 już za tydzień!

PGL Major Kraków ogłoszony najlepszym w historii!

Wideo dnia: Katowice to e-sport

Intel Extreme Masters 2018 ponownie w Polsce! Poznaliśmy datę polskiego święta e-sportu