Overwatch dostępny za darmo!

Overwatch dostępny za darmo!

Blizzard ogłosił darmowy weekend z grą Overwatch. Już w najbliższych dniach będziecie mogli przetestować popularną sieciową strzelankę od Blizzarda, która skradła serca milionów graczy.


Już w dniach 17-21 listopada rusza darmowy weekend z Overwatchem. Zabawa rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00 naszego czasu, a zakończy 21 listopada dokładnie o 8:59. Koniec darmowego weekendu nie będzie musiał jednak oznaczać końca naszej przygody z Overwatchem, ponieważ ci, którzy zdecydują się na zakup pełnej wersji sieciowej gry, będą mogli przenieść do niej swoje postępy.Darmowa wersja Overwatcha nie będzie się niczym różniła od pełnej wersji gry. Będzie można grać każdym z 26 bohaterów na wszystkich 16 mapach i w każdym dostępnym trybie. Podczas darmowego weekendu będziemy mogli więc odczuć pełnię możliwości Overwatcha.

Gra dostępna będzie oczywiście na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W ostatnich dwóch przypadkach do rozrywki potrzebny nam będzie opłacony abonament PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. W przypadku PC wystarczy pobrać grę z poziomu aplikacji Blizzard Battle.net.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.