Grał w Overwatcha przy użyciu Fidget Spinnerów. Zobaczcie, jak sobie poradził

Grał w Overwatcha przy użyciu Fidget Spinnerów. Zobaczcie, jak sobie poradził

Być może niektórzy z Was kojarzą streamera o nicku Rudeism. Zadziwił on bowiem już kiedyś swoich widzów, grając przy pomocy bananów. Nietypowe kontrolery stają się firmowym znakiem tego twórcy. Tym razem zadziwił wszystkich, grając w Overwatcha fidget spinnerami.


Nie regulujcie odbiorników - dobrze przeczytaliście. Rudeism grał w Overwatcha posługując się fidget spinnerami. Robił to przez prawie cztery godziny. Brzmi niedorzecznie i tak też w rzeczywistości wygląda. Wbrew pozorom jest to całkiem zaawansowany sposób sterowania, który wymagał wcześniejszego przygotowania. Zobaczcie sami, jak to wygląda:Co ciekawe udaje mu się zdobyć kilka fragów. A wielogodzinna rozgrywka świadczy o tym, że Overwatch był jak najbardziej grywalny. Jak to wyglądało w przypadku "bananokontrolerów"?Jak widać jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę, to ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Zarówno pod względem samej rozgrywki, jak i sterowania nią. Internet i jego użytkownicy chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki pisaniu realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!