Sukces Outlast II na YouTube

Sukces Outlast II na YouTube

Outlast 2 swoją premierę miał tylko kilka dni temu, bo dokładnie 25 kwietnia, a mimo tego, w tak krótkim czasie zawładnął całym gamingowym YouTubem w Polsce i nie tylko. Dzisiaj przedstawimy Wam twórców, u których survival horror przyjął się najlepiej i u których warto śledzić serię, jeśli jeszcze tego nie robicie!
O samej premierze produkcji studia Red Barrels pisaliśmy już wcześniej tutaj, lecz teraz przyszedł czas, by pokazać jak mocno, mimo faktu, że gra jest jeszcze świeżo po otwarciu, rozniosła się po YouTube jak mało co.

Na pierwszy ogień wychodzi seria Isamu, która pobija rekordowe wyniki wyświetleń w porównaniu z poprzednimi seriami z gier. Pierwszy odcinek z Outlast 2, wgrany w dni premiery, osiągnął już prawie pół miliona wejść.


Wśród nagrywających na YouTube Outlast nie mogło zabraknąć oczywiście Rojsona, który w ramach swojej popularnej serii "Horrojki" ogrywa produkcję w zamian za skończoną jakiś czas temu stałą serię z "Resident Evil 7". Nowe odcinki pojawiają się codziennie o godzinie 18.00!


Za Outlast 2 zabrała się także osoba z jednym z najlepszych głosów i pomysłem narracji do tego typu rozgrywki. Mowa tu oczywiście o Kafftanie, który tak jak wszyscy tutaj wymienieni tworzy regularną i stałą serię z gry, która, raczej to nikogo nie zdziwi, podniosła mu mocno wyświetlenia. Kafftan ma to do siebie, że im bardziej klimatyczne i tajemnicze gry nagrywa, tym więcej widzów przychodzi je obejrzeć. Wszystko przez wyżej wspomniany głos, a raczej ton głosu twórcy, który swoją narracją wzbudza niepowtarzalny klimat.


Produkcja Red Barrels przyniosła ciekawe wyświetlenia także osobom takim jak SargeThePlayer czy Yoji720, którzy miewają wysokie odsłony najczęściej tylko przy dobrze znanych lub bardzo oczekiwanych grach. Materiały z Outlast'a przyniosły twórcom nawet kilkukrotnie większe wyświetlenia.Natomiast YouTuberom takim jak: Bladii, Karolek, Disowskyy, Brutal, czy Vojtaz, nowy gameplay może i nie przysporzył ogromnych podwyżek kliknięć, lecz równie jak u innych, seria przyjęła się u nich bardzo dobrze, a mówi za to m.in. liczba pozytywnych opinii w komentarzach.


A jak Outlast 2 przyjął się zagranicą? Odpowiedź brzmi: tak samo. Zagraniczni twórcy już od dawna czekali na możliwość zagrania w tą wyśmienicie wysoko ocenianą produkcję. Najpopularniejsze gameplay'e prowadzone są przez PewDiePie oraz Markiplier'a, którzy, jak na swoje standardy i tak osiągnęli ciekawe odsłony kilku milionów wyświetleń.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl