Oto zapowiedź

Oto zapowiedź "PUBG: New State" - nowej mobilnej gry battle royale

Ukazał się pierwszy zwiastun "PUBG: New State" - nowej gry twórców popularnego battle royale'a. Ukaże się ona jednak wyłącznie na smartfonach z systemem Android oraz iOS.


Spora część osób może być zdziwiona, ponieważ na rynku obecna jest już bowiem mobilna odsłona "PUBG". Nowa odsłona to jednak nieco inny projekt, ale również skierowany do osób preferujących zabawę na nieco mniejszym i dotykowym ekranie.

Przede wszystkim warto wspomnieć, iż po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z gatunkiem battle royale. Tym razem zostaniemy przeniesieni jednak do przyszłości, a konkretniej do 2051 roku. Widać to dobitnie na zwiastunie, gdzie ujrzeć możemy futurystyczne bronie, pojazdy oraz gadżety.

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka całość prezentuje się naprawdę świetnie (jak na grę mobilną) - zarówno jeśli chodzi o samą grafikę, jak i animacje (np. zrzucania bomby).Pierwszy pokaz "PUBG: New State" spodobał się użytkownikom, co dobitnie ukazują oceny i komentarze pozostawione pod powyższym materiałem. Kiedy możemy spodziewać się premiery tytułu?

Na pewno w 2021 roku, lecz konkretny termin nie został podany. Nieco wcześniej rozpoczną się także alfa testy, więc niektórzy spróbują swoich sił w nowej grze nieco wcześniej (uruchomiona została już pre-rejestracja).

 

Co sądzicie o "PUBG: New State"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.