Oto nowości na Netflix, które pojawią się w kwietniu

Oto nowości na Netflix, które pojawią się w kwietniu

Wraz z kolejnym miesiącem Netflix przygotował dla swoich użytkowników kolejne nowości. W kwietniu fani platformy będą mogli cieszyć się zarówno nowymi, autorskimi produkcjami Netflix'a, jak i dobrze znanymi juz tytułami, które będzie można zobaczyć także w serwisie. 


Listę kwietniowych premier Netflixa otwiera "Chilling Adventures of Sabrina: Część 2". Kolejne przygody Sabriny pojawią się w serwisie już 5 kwietnia. Nowy rozdział opowieści o nastoletniej Sabrinie, która zgłębia tajemnice mrocznego i przerażającego świata czarownic pojawi się pół roku później po pierwszej części historii. Serial cieszył się ogromną popularnością pod koniec zeszłego roku, więc nikogo nie zdziwił fakt, że twórcy serialu powrócili tak szybko z nowymi pomysłami.


Kolejna propozycja to "Ruchome piaski", które także pojawią się 5 kwietnia. Po tragedii, do której doszło w szwedzkim liceum, pewna nastolatka zostaje oskarżona o zabójstwo. Serial oparty został na bestsellerowej powieści Malin Persson Giolito o takim samym tytule.


Tego samego dnia na platformie pojawi się pierwszy odcinek serialu "Nasza planeta", za którego produkcje odpowiada ta sama osoba, co za światowy hit wśród seriali przyrodniczych - "Planeta Ziemia" od BBC.  Lektorem nowego serialu Netflixa w polskiej wersji językowej będzie Krystyna Czubówna. Spójrzcie na ten zwiastun, jest na co czekać!Netflix przygotował także coś dla tych, którzy lubią zombie. W serialu "Black Summer" osadzonym w uniwersum "Z Nation" oddział sił specjalnych stara się przywrócić nadzieję mrocznemu światu ogarniętemu apokalipsą zombie. Ten tytuł dostępny będzie od 11 kwietnia.


Inne znane już tytuły, na które warto zwrócić uwagę, kiedy pojawią się w serwisie, to między innymi: "Les Misérables: Nędznicy", "Ktoś wyjątkowy", "To", "Gladiator" czy "Baby Driver".

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.