Oto najnowszy trend wśród zagranicznych YouTuberów

Oto najnowszy trend wśród zagranicznych YouTuberów

YouTube jest miejscem, w którym każdy może dać upust swojej kreatywności. I wcale nie muszą to być konwencjonalne formy sztuki. Ostatnim trendem wśród youtuberów jest przyklejanie do twarzy różnych przedmiotów!


Internet potrafi podłapać nawet najdziwniejsze pomysły. Popularna YouTuberka Jenna Marbles (z ponad 17 milionami subskrybentów) znana jest ze swoich oryginalnych pomysłów i specyficznego poczucia humoru. Często zdarza się, że Jenna w swoich filmach zaznacza, że nagrywa je dlatego, że bawią ją samą i dostarczają jej radości. Tak było w przypadku filmu, na którym możemy zobaczyć, jak przykleja do swojej twarzy stras (świecące kamyczki będące syntetyczną imitacją diamentów).

Prawdopodobnie nie sądziła wtedy, że film zapoczątkuje nową modę wśród YouTube'owej społeczności. Film w przeciągu niecałych dwóch tygodni został już wyświetlony 3,8 miliona razy. Od czasu jego publikacji, pojawiło się wiele nagrań, na których popularni twórcy przyklejają do twarzy różne rzeczy  - stras, tak zwane googly eyes czy nawet sztuczne rzęsy! Wyszukaliśmy dla Was kilka ciekawszych filmów, na których możecie obejrzeć, jak YouTuberzy przyklejają sobie do twarzy coraz dziwniejsze rzeczy!
W ostatnim filmie wrzuconym na jej kanał, Jenna znów postanowiła zrobić coś nietypowego, a mianowicie wplatać różne przedmioty w swoje włosy. Można już znaleźć filmy, na których zainspirowane osoby powtarzają kolejny z jej pomysłów. Myślicie, że właśnie to będzie kolejnym hitem YouTube'a?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl