Oto najchętniej oglądani vlogerzy z grudnia!

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z grudnia!

Trzy temu przedstawiliśmy Wam ogólną analizę raportu firmy Sotrender jeśli chodzi o polską scenę YouTube. pojawił się u nas także artykuł na temat wyników gamerów w ostatnim miesiącu minionego roku. Dzisiejszy tekst poświęcimy z kolei wynikom vlogerów.


Najwięcej odsłon

W grudniu zestawienie 15 polskich kanałów uległo diametralnej zmianie. Na pierwsze miejsce trafiła Zuzanna Borucka, która wnosząc się o 5 pozycji wygenerowała ponad 7 milionów odsłon. Za nią plasuje się kanał Krzysztofa Woźniaka z prawie 5 milionowym wynikiem. Na trzecim miejscu podium znalazł się Marcin Dubiel, który skoczył o 7 miejsc generując 4 i pół miliona odsłon. Największy skok zaliczył Kosper, który znajduje się aktualnie na 11 miejscu z 1,4 milionem wyświetleń, a największy spadek Ajgor Ignacy.

1a

Najwięcej subskrybentów

W tym aspekcie natomiast ciężko szukać jakichkolwiek spadków - w grudniu nikt nie znalazł się na gorszym miejscu aniżeli w listopadzie. Ponadto tylko cztery osoby nie wzniosły się wyżej w rankingu. Pierwsze miejsce nadal zajmuje Zuzanna Borucka z wzrostem subskrypcji o 3%, drugie Ajgor Ignacy z 2% wzrostem. Na trzecim miejscu pojawił się jednak Marcin Dubiel, który podskoczył o jedną pozycję - w grudniu mogliśmy zauważyć u niego skok widzów o 9%. Piętnastkę zamyka kolorowyvlog.

2a

Najwięcej aktywności

Pierwsze miejsce ponownie bez zmian. Kanał Krzysztofa Woźniaka widocznie wyprzedza innych twórców z liczbą 36 tys. komentarzy. Za nim Zuzanna Borucka, która znalazła się o 3 pozycje wyżej z 17 tysiącami napisanych komentarzy. Podium zamyka Krzysztof Gonciarz ze spadkiem o jedną pozycję i 11 tysiącami komentarzy. Widoczny wzrost możemy zauważyć u Mamiko, która wskoczyła na 7 miejsce z pięcioma tysiącami napisanych komentarzy. Zestawienie zamyka kanał Lisie Piekło.

3a

Najczęściej oceniani

Jeśli chodzi o liczbę ocen to zaszło naprawdę wiele zmian. Dwa pierwsze miejsca zajmują teraz Marcin Dubiel z łączną liczbą ocen 246 tysięcy oraz Zuzanna Borucka z 163 tysiącami. Trzecie miejsce bez zmian należy do Krzysztofa Woźniaka - 159 tysięcy ocen. Największy skok możemy zauważyć na kanale StylowoTV, który podniósł się w rankingu o 29 pozycji - liczba ocen w grudniu wyniosła 136 tysięcy. Kosper natomiast podskoczył o 10 pozycji plasując się na miejscu 10 z 47 tysiącami ocen. Zestawienie niezmiennie zamyka Dem.

4a

Najczęściej oglądane video vlogera

Najczęściej odtwarzanym materiałem w grudniu był film Marcina Dubiela, na którym odwiedza plan filmowy popularnego serialu "19+". Wygenerował on ponad 860 tysięcy wyświetleń. Z dwa razy mniejszym wynikiem, na miejscu drugim znajdziemy wideo Kospera - "Życie w FRIENDZONE". Na trzecim miejscu kolejny film Marcina Dubiela, gdzie wraz z Adamem Zdrójkowskim wkręca innych YouTuberów.

5a

W ciągu najbliższych dni będziemy analizować również pozostałe kategorie, koniecznie polubcie nasz profil na Facebooku, aby być zawsze na bieżąco.

Pełen raport dostępny tutaj.

QUIZ! Co wydarzyło się w 2016 na polskim YouTube? Sprawdź swoją wiedzę, kliknij tutaj. 


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ile zarabiają polscy YouTuberzy? Raport APYnews [INFOGRAFIKA]

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z kwietnia! #2

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Kwiecień na YouTube – wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Sprawdź najpopularniejsze kanały rozrywkowe w lutym

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!