Oto najchętniej oglądane filmy 2019 roku na polskim YouTube


3. Reakcje ludzi na rower w kształcie Mercedesa SLS 


Na ostatnim miejscu podium znalazł się film Yellowboxa, który przedstawił rower w kształcie Mercedesa SLS. Projekt wzbudził wielkie zainteresowanie na ulicach Warszawy, co YouTuber uwiecznił na poniższym filmie.


2. Weź nie pytaj (parodia matki)


Na drugim miejscu znalazła się parodia hitu "Weź nie pytaj". Na kanale BAKU FAMILY pojawiło się humorystyczne wykonanie piosenki przez matkę. Film zebrał blisko 13 milionów wyświetleń oraz oszałamiającą liczbę 343 tysięcy łapek w górę.


1. Tylko nie mów nikomu


Czas na miejsce pierwsze! Zaskoczenia nie ma, gdyż zdobył je film dokumentalny, o którym mówiła cała opinia publiczna w Polsce. Mowa oczywiście o 2-godzinnym materiale braci Sekielskich pt. "Tylko nie mów nikomu". Pełnometrażowy film przedstawiający szokujące dowody w sprawach dotyczących pedofilii w polskim kościele, był produkcją niezależną, która w całości została sfinansowana ze specjalnie utworzonej zbiórki. Materiał do tej pory został obejrzany ponad 23 miliony razy, a pod filmem znajduje się ponad 450 tysięcy łapek w górę oraz 75 tysięcy komentarzy.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.