Oto jeden z najbardziej przerażających kanałów na YouTube

Oto jeden z najbardziej przerażających kanałów na YouTube

Ten kanał pokazuje wszystkim, że w życiu nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy tylko przezwyciężyć swój lęk. Tego twórcy po prostu nie da się przeoczyć, ze względu na to, że to co robi jest z jednej strony oszałamiające, a z drugiej naprawdę straszne, a momentami nawet nieodpowiedzialne. Poznajcie Rosjanina, dla którego strach nie stanowi żadnej przeszkody.


Oleg "Cricket" Sherstyachenko urodził się na Syberii i od dziecka marzył o tym, aby robić to, na co inni nie zdecydowaliby się nigdy. W wieku 16 lat zaczął trenować gimnastykę i akrobatykę, a zaraz po skończeniu studiów przeprowadził się do Moskwy, gdzie pracuje jako profesjonalny fotograf.

Co takiego wyróżnia jego kanał na tle innych? Na swoich filmach Oleg balansuje na krawędziach wysokich na kilkaset metrów budynków bez żadnych zabezpieczeń, skacze, robi salta i biega po dachach. Jakby tego było mało, często postanawia zawisnąć na ich krawędzi trzymając się jedną ręką. Czasami postanawia wykorzystać do popisów różne przyrządy, taki jak deskorolka czy deska elektryczna. Najważniejszym faktem jest jednak to, że dla nagrania swoich produkcji ryzykuje życie. Wszystkie jego filmy zostały obejrzane ponad 8,5 miliona razy, ale jego popularności tak naprawdę nie da się ocenić. Filmy tego twórcy są bowiem masowo zapożyczane na znane profile na przeróżnych mediach społecznościowych i to tam osiągają przeogromne wyniki.

Jednym z jego największych wyczynów jest wejście na sam szczyt Princess Tower w Dubaju, które oczywiście zostało uwiecznione i wrzucone na kanał. Nagrania, które tworzy Oleg potrafią przyprawić o zawrót głowy. Polecamy widzom o mocnych nerwach!
Kilka dni temu, twórca wrócił po 2-miesięcznej przerwie. Opublikował dwa niesamowite materiały - jeden z wykorzystaniem deskorolki, a drugi BMX'a. Sprawdźcie je sami:

Kanał na YouTube to nie jedyne miejsce, gdzie Oleg prezentuje swoje zdolności. Również jego Instagram wypełniony jest zdjęciami i filmikami z jego wypraw na najwyższe budynki na świecie."Guardian Angel" .


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ᎷY ᏞIFᎬ IᏚ Ꭺ ᎷOᏙIᎬ (@olegcricket)

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.