Oto jak Wersow i Anna Szlęzak wykorzystały nowy telefon od LG

Oto jak Wersow i Anna Szlęzak wykorzystały nowy telefon od LG

Żadnej wątpliwości nie ulega fakt, że obecnie przy wybieraniu smartfonów, kierujemy się przede wszystkim płynnością działania, wytrzymałością, dobrą baterią oraz świetnym aparatem. Takie wymagania spełnia telefon LG K50s, który w bardzo kreatywny sposób został wykorzystany w filmach polskich YouTuberów.


Kilka dni temu na kanale Anny Szlęzak pojawił się materiał, w którym twórczyni przedstawiła, jak wyglądały związki kiedyś, a jak wyglądają teraz. Wiedzieliście, że obecnie blisko 40% osób poznaje drugą połówkę online? Pozwolił na to rozwój technologii – za sprawą m.in. smartfonów, poznawanie partnerki bądź partnera nigdy nie było prostsze. Według Anny, bardzo dużą rolę w budzeniu poczucia atrakcyjności ma także nasz wygląd w mediach społecznościowych, który łatwo uzupełnić o nowe zdjęcie zrobione naszym smartfonem. YouTuberce posłużył do tego LG K50s, który posiada aż 3 aparaty – standardowy, z obiektywem szerokokątnym oraz czujnikiem głębi. Sprawdźcie sami do czego posłużyły jej fotografie zrobione nowym telefonem.


YouTuberka stwierdziła, że smartfon jest bardziej wytrzymały niż związek przed 1980 rokiem, a jego bateria wytrzyma dłużej niż nić sympatii Chrisa Pratta i Anny Faris. Jesteśmy pewni, że w tych porównaniach, Anna Szlęzak miała sporo racji.

W równie ciekawy sposób nowy smartfon od LG w swoim filmie ukazała Wersow. Twórczyni postanowiła odwzorować zdjęcia z instagrama swojego chłopaka – Friza. Co istotne, zdjęcia z profilu Karola wykonywane są profesjonalnym aparatem, jednak Weronika udowodniła, że do wykonania podobnych zdjęć wystarczy jedynie nowe LG K50s z trzema aparatami.Jak wyszły zdjęcia wykonane za pomocą nowego smartfona od LG? Sprawdźcie sami poniżej! Musimy przyznać, że fotografie zostały odwzorowane w genialny sposób, co na filmie przyznał sam Friz.
A wy, co sądzicie o możliwościach nowego telefonu od LG? W jaki sposób wykorzystalibyście taką specyfikację? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.